специалист- патологична бременност-Пловдив

  • 2 788
  • 7
  •   1
Отговори
Привет момичета,

Съвсем нова съм тук.  Simple SmileДано сред вас да има майчета от Пловдив. Проблемът ми е, че още не съм се спряла на гинеколог, който да следи бременността ми, а тя е рискова и определено се нуждая от специалист- патологична бременност.  Моля ви, ако някой знае добри гинеколози от Пловдив, специалисти по рискова/патологична/ бременност, нека помогне. Благодаря ви предварително! Heart Eyes

Последна редакция: пт, 20 апр 2007, 15:53 от Доня Туфиня

# 1
  • Мнения: 332
Здравей Ева! Аз не съм от Пловдив, но сестра ми живее там и от нея знам, че един от най-добрите акушер-гинеколози е д-р Здраво Минев. Работи в "Селена", а преди това във "Весела", НО не работел вече със здравната каса. Все пак непречи да направиш една консултация с него и той да ти препоръча някой друг специалист. Успех   bouquet

# 2
Благодаря ти миличка, ще поговоря с него. Жалко наистина че той не работи със З.К. но се надявам да ме посъветва при кого да отида. Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 690
Ева, влез в темата "бял списък за гр. Пловдив" - ще прочетеш много имена на добри лекари, които работят със здравната каса! Късмет  Peace

# 4
  • Мнения: 4 700
И аz съм чувала много добри не6та zа Минев и няколко мои приятелки ходят при него, но аz съ6то бях рискова бременност с последвал аборт и мога да кажа, че не е добър при такива ситуации. Не го плуя и преди майките, който са родили при него да ме погнат искам да кажа, че не той е виновен zа аборта, но има6е не6та zа който би трябвало да ме предупреди. Не вzе под внимание хормоналните проблеми, които имах преди бременността и след аборта ми наzначи гре6но лечение. Така че, ако си рискува бременност по добре не ходи при него. За съжаление не мога да ти препоръчам никой, аz самата търся и дано някоя мама даде някое име и координати.

# 5
# 6
  • Мнения: 420
Най-добрите специалисти по патологична бременност са в Окръжна болница в отделението по стерилитет и инфертилитет.
За съжаление, кадърните доктори в тази област не работят със Здравната каса в частните си кабинети.
Д-р Заимов например работи в това отделение.
Частния му кабинет е до църквата "Свети Георги".
На Пещерско шосе срещу ХЕИ е частния кабинет на още един доктор от това отделение, но не си спомням в момента името му,  нещо със "С" беше, но при него цените са  по-високи.
 Шефът на това отделение Матеев, има частен прием в клиника "Бора" на Пещерско шосе срещу пощата - добър специалист е, но е малко грубичък при прегледите.
Който от тях да избереш, няма да сбъркаш.

Последна редакция: пн, 23 апр 2007, 10:54 от Божидара

# 7
  • Мнения: 9 077
Аз пък ще ти препоръчам клиника Торакс, ако имаш финансова възможност, защото не работят с касата.
Но пък гинеколозите, особено д-р Даскалов, си разбират от работата, занимават се със стерилитет и са посговтени и за случаи на патологична бременност.

Общи условия

Активация на акаунт