Подплънки за кърмачки за многократна употреба.

  • 2 876
  • 21
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 877
Здравейте мами!

Търся да си купя подплънки за кърма за многократна употреба. За момента намерих само на Авент, но съм убедена, че има и други варианти. Можете ли да ми помогнете с инфо за марки, от къде и тнт?

Благодаря Hug!

# 1
  • Мнения: 394
не знам за други марки но тези на авент не ми вършат никаква работа,въобще не попиват

# 2
  • Мнения: 3 718
И аз си взех от тия на Авент....е, сама мога да си ги направя, не си струва. За други не знам за съжаление.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 877
Мерси много! Поне ме убедихте да не си купувам тези на авент Laughing.

# 4
  • Мнения: 1 043
ами аз пък ползвах на авент и съм доволна - аз имах доста кърма - бих казала че имах свръхлактация и ползвах и подплънките за еднократна употреба и не са ми пропускали и контейнерчетата на авент - незнам защо но аз се убедих в качеството на тази марка и никой неможе да ме убеди че не е добра - и помпата и ползвам като съм ползвала и други преди това и колекторите са и добри и ми събираха като излизах кърма - е лятато не бих ги носила че ще изглеждам най малкото странно  Crazy с тънка блузка , но зимата ми свършиха работа и вкъщи като я кърмя а другата гърда тече
аз харесвам авент - не съм си взела за многократна употреба подплунките но мисля че това е все едно да си направиш превръзки за многократна употреба  Rolling Eyes - може да е предразсъдак но ми звучи зле  Crazy

# 5
  • Мнения: 857
тези за многократна не ми харесват, но ако ползваш за еднократна според мен най-добрите са на чико

# 6
  • Мнения: 59
тези за многократна не ми харесват, но ако ползваш за еднократна според мен най-добрите са на чико
Peace И аз ползвам на чико, страхотни са.

# 7
  • Мнения: 4 242
Дам, 17лв на вятъра за многократните на Авент, ползвах ги само у дома, защото като избие извън подплънката да се преоблека. Да не споменавам че цял ден пера и суша като луда подплънки и пак не стигат.
Аз лично имах нужда от подплънки около година и половина, но повечето майки спират да"текат"още първите месеци. Карай си с еднократни, чиста работа  Grinning

# 8
  • София
  • Мнения: 1 043
И аз не съм доволна от многократните на Авент. Дебели, твърди и не попиват. Не си взимай, само ще си дадеш парите на вятъра. Не съм доволна и от еднократните им, оставят мъхчета по зърната. Обаче и аз май не съм виждала на друга марка. Нещо ми се мотае дали пък Нук нямаха newsm78 Провери в Хипо ленд или Пиги'с хаус.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 877
И аз миналия път карах само с еднократни, но и на мен ми трябваха доста дълго време, сигурно около 9-12 м. Та затова си мислех сега да си купя многократни, за да ми се вържат по евтино, ама изглежда, че няма Simple Smile.

Благодаря на всички за съветите!

# 10
  • София
  • Мнения: 1 941
Има за многократна употреба на фирма Farlin baby. Струват около 5 лв - 6 броя. Ето линк с продуктитеhttp://www.farlin.com.tw/web/farlintw/products.html Ако ви интересува ще ви кажа къде е магазина. Има разкошни неща на поносими цени. Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 1 877
Има за многократна употреба на фирма Farlin baby. Струват около 5 лв - 6 броя. Ето линк с продуктитеhttp://www.farlin.com.tw/web/farlintw/products.html Ако ви интересува ще ви кажа къде е магазина. Има разкошни неща на поносими цени. Peace

O, да - определено ме интересува. Само не мога да отворя линка Sad...

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 23 546
Аз ползвам подплънките на Авент за многократна употреба само вкъщи, защото пропускат като се напоят. По модел на авентските една приятелка ми направи още десетина парчета. Използвахме памучна вата за плънка, отпред е тензух, а отзад е бархет за по-дебело. Мислехме да сложим отзад мушама, но решихме, че ще запарва.
За еднократна употреба ползвам на Канпол - 4,60-4,80лв. за 24 броя.

# 13
  • София
  • Мнения: 1 941
Странно, че не се отваря линка newsm78, аз го отварям. Магазина е в Младост 4, срещу Фантастико има един блок и зад него е магазинчето, пак в блок. Номерът на блока незнам, но като ходя натам ще го проверя и ще ти пиша. Обаче подплънките от време на време също са ми изпускали, но като цяло вършат работа.

# 14
  • София
  • Мнения: 1 877

Angela, безкрайно благодаря Hug! Определено ще се опитам да го намеря магазина (този район ми е познат, така че мисля, че ще успея). А защо не ми се отваря линка и аз не знам newsm78. Пробвах с три различни браузера... Както и да е, благодаря още веднъж.

Общи условия

Активация на акаунт