Билкова комбинация премахва псориазис!?

  • 2 006
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 485
Привет момичета!
Попаднах на една статия от вестник,не съм сигурна,мисля,че беше "Лечител",в която накратко е описано ново лекарство,което успешно премахва тази болест!Пише,че съдържа 18 билки.Уникалното е,че не е само мазило,а е съчетано и с билкова отвара,за пиене.Тук е участвал български проф. Борис Димов,а фирмата производител е варненска(не цитирам името,защото не знам дали е редно)
Въпроса ми е дали някоя от вас е чувала за това лекарство и доколко е ефикасно? newsm78
Колко време се прилага?
Благодаря предварително!  bouquet  bouquet  bouquet

# 1
[много съм отчаяна дъщеричката ми от 10 год има псориазис а е само на 12 год  цялото и тяло е в белези    моля помогнете със съвет

# 2
  • Мнения: 4 414
свекър ми е псориазис от години. мисля, че се мазал с всичко, което някога е чул, че е измислено. подлагал се е на многобройни диети. изпил е множество сиропи и витамини. ефект - никакъв. аз лично смятам, че това заболяване е силно свързано с отношението на човек към живота. поне в случая със свекъра ми съм убедена в това! мисля, че външното мазане няма никакъв шанс да помогне. хомеопатията има известни успехи. за мен решението може да се намери в германската нова медицина. ето тема по въпроса.
това, естествено, е личното ми мнение, базирано на личните ми наблюдения, което не искам да натрапвам на никого.

# 3
[много съм отчаяна дъщеричката ми от 10 год има псориазис а е само на 12 год  цялото и тяло е в белези    моля помогнете със съвет
виж какво намерих- Трите главни причини за проблеми с кожата са: натрупване на токсини и ненужни за организма остатъци, алергии и недостиг на важни хранителни вещества. Чувал съм че Невена е много добър при кожни дразнения и възпаления, освен това е и много широкоспектърна билка, пък е билка в крайна сметка ако не помогне няма да навреди. Знам такъв крем ако те интересува ще ти го кажа чувал съм много добри отзиви за него.

# 4
  • Мнения: 29
Опитах от тая билкова комбинация-няма ефект...а доколкото съм чела и в други теми-явно на никой до сега не е помогнала....

Общи условия

Активация на акаунт