Инсеминация в Тутракан?

  • 3 364
  • 14
  •   1
Отговори
Здравейте,момичета!Много моля,ако някой има впечатления или е чувал нещо за д-р Бойчев от Тутракан,да ми пише.Моят лекар по принцип работи с д-р Стаменов,но тъй като Тутракан е по-близо до нашия град ми препоръча да направя инсеминацията там.Моля,ако знаете нещо,пишете.  Praynig

# 1
  • Мнения: 5 391
Раждала съм при д-р Бойчев, страхотен човек и професионалист!Горещо ти препоръчвам да се обърнеш към него с проблема, който имаш.Сигурна съм, че ще ти помогне! Peace

# 2
 HugБлагодаря за отговора!

# 3
  • Свищов
  • Мнения: 209
stayson аз също съм пациентка на д-р Бойчев и съм изключително доволна. Инсеминация може би тепърва ще ми предстои и ще се доверя на него. Това че трябва да почакаш защото има много хора в списъка му месеци напред.
Може пък някои път да се засечем, т. к. и аз съм от този край. ако искаш ми пиши на личния за обмен на инфо. Hug Hug Hug

# 4
  • Мнения: 2 261
Доктор Бойчев-ЧУДЕСЕН ЛЕКАР.
Оперира ме 2005 година,а дали прави и инвитро?Знам че имаше такива планове?

# 5
аз също съм много доволна,невероятен лекар и професионалист,болницата също е на ниво а за д-р Бойчев само суперлативи от мен

# 6
само забравих,относно ин-витро мисля ,че все още неправи  и аз си правих операция при него

# 7
  • Мнения: 1 441
Явно този д-р Бойчев е добър специалист, ако съдя по написаното тук.
Приветствам наличието на такива доктори в град като Тутракан (нищо лично към хората от този град). Дава ми надежда за нашата държавица.
 smile3501

# 8
  • Мнения: 126
Предстои ми конизация при д-р Бойчев на  09.07.Ако някой си е правил същата операция при него нека ми опише как е минало.Ходих при него на преглед,насрочи ми дата за операция ,но не ми обясни нищо друго.Ако някой има някаква информация нека пише.

# 9
  • Мнения: 547
Само искам да ви предупредя,момичета.Преди да преминете към инсеминация при лекар,който не работи в клиника по стерилитет непременно проверете дали инсеминацията се прави с обработен материал.Когато разбрах,че в Бургас един лекар прави инсеминации вече знаех,че материала трябва да се обработва и питах.Човека си призна,че е без обработка,защото няма нужните средства и условия да я прави.От една страна се опитваше да запълни една празнота в града-борба с безплодието,но от друга страна го прави безотговорно към пациентките си,защото инсеминация с необработен материал крие големи рискове за здравето на жената.Ако не знаех това предварително сигурно щях да се вържа.Все пак е в моя град.надявам се вече да е направил необходимото и да работи с обработен материал.Помнете,че понякога по-евтиното може да излезе мноого скъпо.Бъдете нащрек и пазете здравето си!

# 10
какво ще рече обработен материал? а Бойчев има и частна клиника,която изглежда доста добре

# 11
  • Мнения: 2 261
Бойчев работи с последния писък на техниката.Убедих се в това лично!Имаше триизмерен ехограф,а някой лекари във  Варна още не бяха чували че има такъв!

# 12
  • Мнения: 126
Вече има четириизмерен

# 13
  • Мнения: 2 261
Аз говоря за 2005-2006  мила,не се съмнявам в неговите интереси,развитие и способности!Ако правеше инвитро,тичам с 4 крака  Laughingпри него!
Жалко ,че във Варна все още не съм открила и не съм чула за лекар като него!Ако някой знае ,да ми пише Peace!

# 14
  • Свищов
  • Мнения: 209
едно малко въпросче-да не би да знаете дали и кога ще излиза отпуск д-р Бойчев т.к. ми предстои лапароскопия и после инсеминация при него но ако е в почивка може да прескочим някои месец..........ееее и той все пак има нужда от почивка,има и семейство.
благодаря!!!

Общи условия

Активация на акаунт