Нужда от мнения

  • 612
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 53
Здравейте момичета!
Имам нужда от вашите мнения и съвети.
В понеделник/ 13 ден от цикъла/ теста за ОВУ беше положителен.Два дена правихме секс по график.В сряда/ 15 ден/ бях на док, гледа ме на УЗИ.Фоликула беше 29 мм, не се беше пукнал.Каза че има съмнения за полипи и е добре да направим хистероскопия, тъй като дори и да има ОВУ няма как да се имплантира зародиша.Цял следобед и цяла вечер рев.Въпроси като "Защо отново ми се случва?", "Защо така съм наказана?".Само да споделя, че вече два пъти са ми махали полипи и тази година ми правиха лапароскопия.
Вчера/ 17 ден/ отново бях на преглед.Фоликула се е спукал.Док смята, че е било на 16 ден.А ние точно тогава не правихме секс.Правихме вчера.Дали може яйцеклетката да е оцеляла и вчера да се е получило?От вчера имам страшни ПМС.Гърдите страшно че болят и са по-пълни.
Тази сутрин си измерих БТ - 36.9.Повишила се.
Ох, не знам какво да мисля вече!!! newsm78
Надявам се, че не съм ви досадила с дългото ми писание.Ще ви бъда благодарна за всичко, което ми кажете  bouquet

# 1
  • Мнения: 209
Бъди по-оптимистично настроена и се моли да не сте изпуснали момента, може и  да сте имали късмет  newsm78 - Божа работа! Гледай напред и не се отчайвай!
И другия месец да се похвалиш в отчетни Simple Smile стискам палци, мила!

# 2
  • Мнения: 4 302
Фоликула е бил доста голям. При мен беше 26 мм и го окачествиха вече като кистозно образувание. Дано не съм права  Praynig

# 3
  • Мнения: 53
Верка,докторът категорично обяви, че се е спукал.Каза, че най-вероятно имам по-късна ОВУ/16 ден/.Но не беше оптимистично настроен за забременяване.
 Cry
Искаше да правим хистероскопия този месец още, но аз реших да изчакам другия.Нещо не ми се иска пак да лягам "под ножа".

# 4
  • Мнения: 53
Тази сутрин БТ беше 37.5 Shocked

# 5
  • Мнения: 4 700
Напълно въzможно е да си бременна, ако сперматоzоидите от предните дни са били о6те живи или ако яицеклетката на 17 ден е била о6те "годна" zа оплождане. Не се притеснявай, успокои се, а ние стискаме палци.  Praynig

# 6
  • Мнения: 53
Благодаря ти, mipetrova!Толкова е хубаво да чуеш окуражителни думи Simple Smile
Стискам палци за всички момичета тук!

Общи условия

Активация на акаунт