ужасявам се от цветна снимка

  • 1 813
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 255
Предстои ми такава в сряда Моля Ви кажете нещо ! Посещаваме клиниката по стерилитет в Плевен при доц. Конова

# 1
  • София
  • Мнения: 2 967
Като манипулация ли се прави или е само като обикновената рентгенова снимка, която се прави след като ти вкарат някаква течност? Защото, ако е само снимка и със вкарване на течност, защо ттрябва да се дтрахуваш.

# 2
  • Мнения: 110
Има много материали и коментари на момичетата ,относно ЦС.
Пусни в търсачката....Ще видиш!
Успех в сряда и горе главата  bouquet

# 3
  • София
  • Мнения: 35 946
Не се ужасявай, не е страшно, бързо минава и се забравя.
Има къде по-страшни неща. Wink

# 4
  • Мнения: 7 716
Няма причина за притеснение. Процедурата продължава 10 минути със събличането и обличането. Страшен е резултатът.

# 5
  • Мнения: 2 259
Подкрепям Лали!!

# 6
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Няма нищо страшно и след като мине повярвай ми ще ти е смешно като се сетиш, че те е било страх. Успех и хубави резултати!  Hug

# 7
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
Не се притеснявай, няма нищо страшно. Болката е като при цикъл - мога да я опиша като лека менструална болка с продължителност не повече от 5 минути. Успех!

# 8
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
kalianna, не се страхувай! Мен много ме беше страх ,но не е страшно.Малко е неприятно и боли за съвсем кратко, за около 4-5 минути,докато влеят контраста. Бях взела обезболяващо  половин час преди снимката и не знам дали от него, или просто при мен беше така, но дори се изненадах. Желая ти успех!

# 9
  • Мнения: 1 369
Нищо толкова страшно. Става бързо. Мен лично не ме боля,по-скоро напрежение като пред цикъл. После станах и си тръгнах и все едно нищо не е било. Ако обаче си много страхлива,можеш да помолиш за упойка. Знам,че слагат. Заспиваш за кратко и като се събудиш-всичко е минало. Стискам палци за добър резултат!!!

# 10
Правила сам такава снимка в Търново преди няколко месеца.Не е страшно,макар да не е най-приятното изживяване

# 11
няма нищо страшно, успех и късмет. Simple Smile

# 12
  • BG
  • Мнения: 793
Аз правих такава преди две седмици. Мнооого ме беше страх, една седмица преди това не можех да спя спокойно. А се оказа, че не е толкова страшно. По принцип имам нисък праг на болка и съм си страхливичка. След като аз го изтърпях, ще успееш и ти  hahaha по съвет от момичетата тук си везех свещички тилкотил и но шпа преди това  Peace

# 13
  • Мнения: 255
Има много материали и коментари на момичетата ,относно ЦС.
Пусни в търсачката....Ще видиш!
Успех в сряда и горе главата  bouquet
 

Благодаря за куража. В четвъртък ще Ви пиша за резултата ! Наистина Ви благодаря от сърце, защото от две години не мога да се престраша на тази процедура. В Русе двама лекари все ме оставяха на заден план /проблемът за сега е в партньора/, защото било МНОГО болезнено. Днес съм на тръни. Утре в 10ч. е великото снимане. Тъпо е, но до сега за мен още не са провеждали по-сериозни манипулации и от там идва страхът. Дай Боже резултата да е добър, макар годините ми. 

Последна редакция: вт, 24 апр 2007, 11:48 от kalianna

# 14
  • BG
  • Мнения: 793
Ще ти стискаме палци да мине по- безболезнено и с най- добрия резултат  fingerscrossed  . Да не забравиш след това да кажеш как е минало. И да не забравиш за свещичките тилкотил, тази вечер една и утре сутрин една  Peace

Общи условия

Активация на акаунт