има ли тук шивачки?

  • 763
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9 095
дано не повтарям темата, разпитах в 2-3 теми ама смятам че така повече от вас ще я видят и ще се включат, та така, имам сериозен проблем с намирането на облекло, всичко е за " фолк- певици" или изключително скъпо, отделно нямам време и да обикалям по магазините, та има ли мами които шият и могат да окажат помощ, благодаря  bouquet

# 1
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 677
Записвам се, че и на мен ще ми трябва.

# 2
  • Мнения: 9 095
да ама никой не се включва, аз мислех че ще се прескчат Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 58
Кажете бе душици,какво ви вълнува,та да ви помогна с квото мога?  bouquet

# 4
  • Мнения: 9 095
ами искам да имам шивачка, не става въпрос за бални тоалети и тн, просто по магазините всичко е " курвенско" с извинение, всички блузи и панталони са или къси или прозрачни искам да ида при нея да й кажа какво искам и да ми ушие и да си платя и вълка сит и агнето цяло Peace

# 5
  • Мнения: 58
Ама ти си от Варна бе мила,чак сега те видях smile3555Аз по принцип мога да ти помогна и да ти шия тоалети,тъй като се занимавам с моден дизайн.Но и идеи мога да ти подхвърля ако желаеш HugЩе ми бъде приятно да консултирам някой в нужда Heart Eyes

# 6
  • Мнения: 9 095
ами аз съм съгласна и да ми шиеш и да ми пращаш по пощата, просто немога да намеря това което искам по магазините Tired

# 7
  • Мнения: 58
O това също е добър вариант newsm10Само трябва да си оточним някои неща като мерки,претенции за визия,стил,материи...Ако искаш ми пиши на ЛС с какво се занимаваш и какъв "дрес код" ша гоним WinkПърво може да ти изпратя скици и ти да добиеш представа за какво иде реч и после да си избереш модели.Само дано да имаш стандартни мерки че без проба на дрехите май няма да се навия...освен ако не са елементарни и изчистени като силует.За съжаление нямам фото за да ти изпратя мои неща да видиш Cry

# 8
  • Мнения: 9 095
супер, става ли следобяд, защото сега нямам време Hug

Общи условия

Активация на акаунт