Какво правим с простите хора?

  • 7 432
  • 111
  •   1
Отговори

Анкета

Как общувате с откровено прости хора?

Опции:

  • Мнения: 1 629
Е?
Не виждам смисъл да обсъждаме какво точно означава прост. Гласувайте според собствените си разбирания.

# 1
  • Мнения: 7 837
Различно...
Но не се хиля, усмихвам се тъничко  Grinning

# 2
  • Мнения: 5 577
 Rolling Eyes Последната опция - просто в реалния ми живот нямам такива контакти. Или всички сме еднакво прости  Laughing и не мога да усетя, но едва ли - все пак сме много.

# 3
  • Мнения: 5 468
Не мога. Нямам нерви... Аз с умните едвам се справям да обяснявам и разяснявам, а както остава за такъв, дето ме гледа и не вярва на ушите си...  Laughing Нямам такива контакти.

# 4
  • София
  • Мнения: 4 865
А понятието има ли географско измерение? Да знам дали да сменям адресната регистрация newsm78

# 5
  • Мнения: 2 673
нямам нерви и време за такива хора, нито се присмивам, нито се хиля, нито ги хлъзгам, подминавам ги или ги елиминирам от обкръжението си

# 6
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Нищо не правя  Rolling Eyes. Гледам да ги заобикалям някак...

# 7
  • Мнения: 822
Опитвам се да им вникна в положението.Съгласявам се,кимам с глава.До такава степен вниквам,че в един момент вече съм една от тях и ми се приисква по улицата да има бесилки,та да се закача на някоя от тях...Като цяло усещам безпомощност и безнадеждност...
Това може да се прехвърли и в самоубийствената тема...

# 8
  • Мнения: 1 835
Опитвам се да проявя разбиране - не може всеки да е умен. Всеки си има някакъв недостатък - един е дебел, друг има криви крака, трети лъже, четвърти е прост... С простотията не може да се бориш - тя няма граници - където стъпи кракът й, там става нейна територия.

# 9
  • Мнения: 6 315
Тотален игнор. Подобни хора само ме изморяват.

# 10
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
На един човек жена му много му се карала, а той седял и й се усмихвал насреща. Като го питали как издържа, той споделил-Като си отвори устата, аз си измислям едно чадърче, после, Щрак чадърчето...
Правя Щрак чадърчето, щото  иначе тегля и се връзвам, а файда нулева.
Иначе, както в повечето ситуации и местоположения, последната ми надежда е в напалма, но не искам да се разочаровам, затова и не стигам дотам, че да поискам да го използвам.

# 11
  • Мнения: 146
Да. Игнорирам ги, защото иначе много ме нервират и няма начин да се обясняваме - нито те ще ме разберат нито аз тях, следователно контактите се свеждат до минимум.  ooooh!

# 12
  • Мнения: 6 155
Последна опция  Tired

# 13
  • Мнения: 2 829
игнорирам ги

# 14
  • Мнения: 3 423
Всички пишем за другите прости.
Лошите прости. Ние обаче не сме
от тях. Не допускаме, че някой пък
точно за нас пише в тази тема, не.
И понякога изпростяваме. Обичаме
дори да го правим. И си прощаваме.
Ние сме от онези сложните прости.

Общи условия

Активация на акаунт