Доволна от ендермология

  • 769
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 673
Много съм доволна от тези процедури. А съм направила само четири. Остават ми още 16. Талията ми е по-кратка,  Mr. Greenкоремчето се постопи. А съм 5 месеца след секцио.

# 1
  • София
  • Мнения: 462
Какво представляват тези процедури? Заинтригувана съм Grinning

# 2
  • Мнения: 1 540
Аз също  Simple Smile  На принципа на LPG масажите ли са? Или ендермологията е точно LPG масажи?

# 3
  • Мнения: 1 771
И аз се заинтригувах от тези процедури

# 4
  • Мнения: 2 673
да, това са масажи, антицелулитни, отдрениращи с въпросния апарат..който сте споменали.
страхотно се чувствам след тях.
Доста са щадящи, в смисъл не е така както казват ...при ръчния масаж, че боли, че остават синини и пр.. ShockedТук масажа е с продължителност 35 минути, като се прави САМО ОТ специалисти с медицинско образование. Става въпрос за Борекс. А всъщност процедурата има десетократно по-добър ефект от ръчния масаж. Е, и е двойно по-скъпа, де.Но пък си казах - заслужила съм го - ще го направя! Не можах да приема факта, че след раждане талията от 60 ми остана 74 см Shocked Shocked сега не съм се мерила, ще чакам до десетата процедура, но по дънките усещам че съм намалила от обиколките ...и от целулита.

# 5
  • Мнения: 1 771
Колко пъти в месеца е добре да се прави процедурата?

# 6
  • Мнения: 2 673
прави се два-три пъти седмично.
за добър резултат, трябва да се направят 14 процедури.
аз ги правя през два, три дни, зависи как съм свободна

# 7
  • Мнения: 1 339
А колко струва 1 процедура ? И ако се платят предварително излиза ли по-евтино ?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт