шампоан КЛОРАН

  • 725
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 653
Днес си купих подхранващ шампоан за суха и изтощена коса Клоран и каква беше изненадата ми когато прочетох начина на употреба,цитирам:"Нанесете върху измита и подсушена с кърпа коса,оставете продукта 2-3 минути с цел проникване на активната съставка.Изплакнете." Някой да е ползвал този шампоан и какво е обяснението на този начин на употреба?

# 1
  • София
  • Мнения: 4 587
Аз преди години ползвах шампоана на Клоран с хининова вода. Използвах си го както всеки друг и бях доволна. Спомням си ,че имаше такова указание за ползване, но не съм се съобразявала с него и пак постигах желания резултат. Peace

# 2
  • Мнения: 372
Няма такова нещо... Или са ти дали балсама вместо шампоана или етикета с упътването за шампоана е сгрешен с този за балсама. Шампоана си се използва като всеки друг шампоан - на влажна коса, за няколко минути. Балсама пък се нанася точно както ти описваш - върху вече измита и леко подсушена коса  Peace

# 3
  • Мнения: 5 653
Няма такова нещо... Или са ти дали балсама вместо шампоана или етикета с упътването за шампоана е сгрешен с този за балсама. Шампоана си се използва като всеки друг шампоан - на влажна коса, за няколко минути. Балсама пък се нанася точно както ти описваш - върху вече измита и леко подсушена коса  Peace
На етикета най- отгоре пише: подхранващ шампоан с масло от манго за .......... и после начин на употреба.После ще се опитам да го снимам.

# 4
  • София
  • Мнения: 134
И за мен това упътване е странно.   newsm78 Струва ми се, че е сгрешено с това за балсама. Аз използвам шампоана на Клоран с екстракт от седра. Досега не му бях чела упътването. Пише за начин на употреба следното: "Едно измиване е достатъчно. Изплакнете обилно." Моят съвет е да си го ползваш както всеки друг шампоан.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт