Помогнете ми да разбера как да си купя едни сандалки

  • 1 410
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 665
 Става въпрос за един сайт, който момиче случайно подхвърли в продавалника Rolling Eyes
Сандалите са ето тези

Сайта е: http://www.shoebuy.com/chinese-laundry-jet-set/39212/39215
 Просветлете ме моля Embarassed

# 1
  • Мнения: 2 673
леле, мамка му ooooh!страшен пътък!!!
аз искам такива
http://www2.victoriassecret.com/collection/index.cfm?&rfnbr= … dlvil&page=15...на Виктория.. Cry
за съжаление не мога да ти помогна, но ще следя темата...

# 2
  • Мнения: 4 665
Много тънко бре Shocked
Добре де, няма ли начин да се пазари Tired
Поне в сайта с моите червени сандалки Flutter мернах нещо за карти ставаше въпрос, но нищо повече не разбирам ooooh!

# 3
  • Мнения: 4 665
Karil, заради ето тези от твоя сайт, който струват смешните 28 долара, няма да мога да спя тази вечер Tired

# 4
  • Мнения: 2 673
моля те не ми показвай и не ми споменавай цени, че  Sick Sick Sickме хваща душевен запек Sick

# 5
  • Мнения: 2 673

аз искам нещо такова заради платформичката под пръстите, всъщност - висока обувка, но удобна за ходене. универсална ..става за дънки

# 6
  • Мнения: 4 665
дано момичетата, които пазарят от разните му там сайтове за козметика ударят по едно рамо...

# 7
  • Мнения: 1 234

аз искам нещо такова заради платформичката под пръстите, всъщност - висока обувка, но удобна за ходене. универсална ..става за дънки
Айде-е-е и моя сън отиде на кино Tired

# 8
  • Мнения: 1 645
Пише,че доставката е безплатна за Америка,за други държави се плаща по таксите на DHL,което хич не е евтинко.България не е записана в листа им от страни до които доставят,но можеш да им пишеш или обадиш за да се види може ли да се направи нещо.
Успех Peace

# 9
  • Мнения: 4 665
Благодаря ти. bouquet
Нали сме в Европа, баси...Що да ни няма в списъка ooooh!

# 10
  • Мнения: 1 455
Тук ще ни просветлят Дуци,Буба и Монда...май Rolling Eyes
Момичета и аз няма да спя Crossing Arms

# 11
  • Мнения: 1 418
Разбихте ми сърцето!Нали могат да се поръчат от сайта? newsm78

# 12
  • Мнения: 4 665
Трябва да може ама чакаме някой да помогне на нас невежите Embarassed

# 13
  • Мнения: 2 673
не може ли с една доставка, да си направим форумска поръчка...\знам че едва ли ще стане, ама защо пък да не помечтая\ Cry(Дедо Коледа, Ела!! бееее! нищО че е лЕто!! Cryискаме пътъци!

# 14
  • DE
  • Мнения: 521
Ами то няма връзка с ЕУ, така като гледам списъка със страните, където доставят - има Румъния, няма Литва, Латвия... явно е въпрос на интерес към обувките. Пише, че продължават да разширяват въпросния списък, но за съжаление БГ не е там за момента.  Иначе са изгодни, дума няма, но с DHL няма да е никак евтина доставката до БГ (дори и да доставяха).

Общи условия

Активация на акаунт