Препоръчайте ми слънцезащитен лосион с много висок фактор...

  • 637
  • 8
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 504
Работата е там,че след две седмици заминавам за Испания,където вече е доста топло,а ние ще ходим на плаж и нямам намерение да изгарям.Така че моля ви препоръчайте ми някой наистина добър продукт с висок фактор за тяло и някой за лице,подходящ за мазна кожа.Ако можете,споменавайте и цена.Мерси предварително. Hug

# 1
  • Мнения: 448
Разгледай новия каталог на Avon,има богат избор и продуктите са чудесни.Цените варират от 9лв до 15-16лв.,дори по-малко.

# 2
  • Пловдив/Бургас
  • Мнения: 156
Разгледай новия каталог на Avon,има богат избор и продуктите са чудесни.Цените варират от 9лв до 15-16лв.,дори по-малко.
Peace Peace Peace

# 3
  • Мнения: 224
За лицето по-добре си вземи някаква медицинска козметика Avene, Bioderma, La Roche Posay - всичките имат кремове с висок фактор за различни типове кожа на лицето, имат и за тяло! Simple Smile Приятно изкарване в Испания!

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Nivea ! Струват до 20лв. Hug

# 5
  • София
  • Мнения: 4 736
Nivea, Eucerin  Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 1 914
Избери медицинска козметика по- добре. Аз ползвам всяко лято Vichy или La Roche Posay Wink

# 7
  • Мнения: 1 540
Избери медицинска козметика по- добре. Аз ползвам всяко лято Vichy или La Roche Posay Wink

 Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 18 679
Виши имат фактор 60, става и за бебета Wink Цената не помня, някъде около 30-тина лева май Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт