до хранещите с Нан - антиалергично?

  • 841
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 473
здравейте мили мами. Имам въпрос към тези които хранят децата си с Нан - антиалергично. Моята дъщеря е на 2 месеца и 22 дни и се храним смесено имам по 80 мл кърма  на хранене и дохранвам с този Нан. Първоначално дохранвах с обикновенния Нан за кърмачета, скоро го смених с Нан - противоалергичен и забелязах че акитата си промениха цвета - от жълт на светло зелен. Този Нан е богат на желязо и мисля че оттам идва промяната на цвета. Моля ако някой храни детето си или го дохранва с този Нан да сподели какъв е цвета на акитата на своето дете и има ли нужда да се притеснявам за нещо? мерси

# 1
  • Мнения: 4 970
Според мен няма място за притеснение. Организмът реагира на смяната на млякото ако си го сменила скоро( моята бебка се опита да върне коликите  за няколко дни:crazyeyes:).Ние сме по-големи и акитата се влияят и от консумираната  твърда храна, така 4е- не мога да ти бъда полезна с ли4но мнение от влиянието на 4истото мляко Rolling EyesНека мамите с опит от по-ранна възраст да кажат

# 2
  • Мнения: 508
Дъщерями е на такова мляко и откакто го пие акитата са зелени, няма място за притеснение Peace

# 3
  • Мнения: 2 908
Моя близка приятелка е на това мляко и тя каза че от сега са зелени акитата,а преди не са били такива и докторката и казала че е нормално-от ХА млека били такива.

# 4
Вече 6 месеца се храним с това мляко и акото ни е зелено. Според мен няма място за притеснение.

# 5
  • Мнения: 241
Аз също дохранвам с НАН Х.А. и акото също е зелено.Понеже бебо е на 8 месеца и яде твърда храна, понякога си променят цвета /например ако е ял повечко тиква, на другия ден е оранжево/. Но предимно е зелено.Педито каза, че е нормално....Важното е да няма кръв и слуз в изпражненията!

# 6
  • Мнения: 473
благодаря ви, стана ми по-спокойно като знам че и другите са като нас. За мен причината е в желязото, защото докато бях бременна пиех желязо и моите бяха с такъв цвят, а това мляко е силно обогатено на желязо. хайде целувки за всички.

# 7
  • Мнения: 375
От всички адаптирани става зелено.

Общи условия

Активация на акаунт