Италиански мебели за детска стая от Идеален дом

  • 2 345
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 829
мили мами,

тъй като в момента сме на вълна обзавеждане на детската стая, бих искала да се допитам дали някоя от вас е купувала мебели за детска стая от веригата магазини "Идеален дом'' и да помоля евентуално за отзиви за тях - дали са качествени и т.н. В тези магазини продават едни много шарени, многофункционални модулни системи за детска стая на италианската фирма Colombini group (ето тук можете да хвърлите едно око, ако ви е интересно  Simple Smile ). Спряла съм се на серията Golf.

Но понеже тези мебели хич не са евтини, би било чудесно, ако има отзиви от семейства, ползващи ги  Hug На картинка изглеждат прекрасно, но в практиката дали издържат на детското нашествие, ето това е въпросът. Дали механизмите на чекмеджетата, например, са добри; дали предпазителите на леглата на 2 етажа (против падане) са наистина ефективни, изобщо, каквито и да е отзиви са добре дошли!  Praynig

И понеже нашата стая е със скосен таван, модулните са много подходящи - да се използва всяко сантиметърче полезна площ.  newsm78 Щели да ни изготвят индивидуален проект по размерите на стаята...

това ми е питането. хубав ден на всички  Hug

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
На същата вълна сме и ние и ще си позволя да използвам твоята тема да почерпя информация   bouquet
Нищо не съм виждала на тази италианска фирма  newsm78
Къе са магазини "Идеален дом"?
Аз основно се интересувам от www.carlodanielli.com, обаче ми се ще да разгледам и други производители- вкл. и италиански

# 2
  • Мнения: 829
Gena, Идеален дом имат голям магазин точно до Билла Борово, на бул. България, ако се сещаш. Там има изложена една детска стая, но каталогът е впечатляващ. Мен ме интересуват точно тези мебели, защото ни е скосен таванът на детската и ни трябват решения, спестяващи място - там има такива  Grinning

Последна редакция: пн, 23 апр 2007, 18:37 от malejna

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Gena, Идеален дом имат голям магазин точно до Билла Борово, на бул. България, ако се сещаш. Там има изложена една детска стая, но каталогът е впечатляващ. Мен ме интересуват точно тези мебели, защото ни е скосен таванът на детската и ни трябват решения, спестяващи място - там има такива  Grinning
Благодаря за ориентира  Hug
как съм го пропуснала тоя магазин?! newsm78 на същия ред има и пердета и т.н. магазини, нали?
Що ми се струва,че го развалиха(в смисъл- преместиха) тоя магазин?1
Още утре отивам да разгледам

# 4
  • Мнения: 829
Gena, Идеален дом имат голям магазин точно до Билла Борово, на бул. България, ако се сещаш. Там има изложена една детска стая, но каталогът е впечатляващ. Мен ме интересуват точно тези мебели, защото ни е скосен таванът на детската и ни трябват решения, спестяващи място - там има такива  Grinning
Благодаря за ориентира  Hug
как съм го пропуснала тоя магазин?! newsm78 на същия ред има и пердета и т.н. магазини, нали?
Що ми се струва,че го развалиха(в смисъл- преместиха) тоя магазин?1
Още утре отивам да разгледам
на мен пък ми се струва, че пердетата са от другата страна на булеварда. Идеален дом е точно до Билла, от страната на Билла, от страната на Комсед, ако те ориентира, само че в посока центъра, т.е. точно след като подминеш Билла - малко под нивото на земята е магазина и затова не се вижда отдалеч, но има голяма реклама.  Peace успех! явно тук никой не е купувал такива мебели (то при тия цени, сигурно е нормално), защото няма грам отзив  Sad

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Разбрах Peace
Всъщност оказа се,че магазинът се е преместил от едната страна на бул. България, на другата.
Тия дни ще разгледам.
А какви са цените ориентировъчно? Едва ли е по-скъпо от Селамор? newsm78

# 6
  • Мнения: 829
Разбрах Peace
Всъщност оказа се,че магазинът се е преместил от едната страна на бул. България, на другата.
Тия дни ще разгледам.
А какви са цените ориентировъчно? Едва ли е по-скъпо от Селамор? newsm78
зaвиси какво търсиш, леглото, което харесах (нещо като две легла в едно) е м/у 1100 и 1600 лв. За другите работи не съм питала все още. при нас всичко предстои.

Общи условия

Активация на акаунт