Бижутата Сваровски

  • 47 282
  • 209
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 153
Интересно ми е да науча с какво са толкова скъпи ,нещо свързано с камъните ли или какво?
опитах се с гугъла да открия някаква информация ,но не открих това което ме интересуваше Rolling Eyes

# 1
  • Sofia, BG
  • Мнения: 394
Неотдавна имаше доста интересна тема по въпроса. След като я изчетох, вече не ги харесвам толкова (гроздето е кисело..  Wink )
Ето, изрових я: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=152857.0

# 2
  • Мнения: 5 622
Да, виж края на темата, която са ти дали по-горе. Мен ме терзаеше същото питане, като теб- защо аджеба са толкова скъпи Сваровски....

Аз много ги харесвам, Дуци ме запали по тях, видях нейните и много ми харесаха, преди това изобщо не се бях заглеждала по Сваровски, въпреки, че съм влизала в магазина им тук, във Варна....

Сега имам доста техни неща, много са ефектни, но някои са незаслужено скъпи...ПОследно съм хвърлила око на едни обици, като халки, вътре и отвън с камъни Сваровски, страшно са красиви, но докато се наканя да си ги купя, са станали от 130 лв, 170 лв, което си е доста голямо увеличение.....  Confused  Crossing Arms

# 3
  • Мнения: 803
, но докато се наканя да си ги купя, са станали от 130 лв, 170 лв, което си е доста голямо увеличение.....  Confused  Crossing Arms

 Shocked Странно...Не би ли трябвало с течение на времето да им падне цената?
Иначе и аз съм се изказала в старата тема - необосновано скъпи са...Не за друго, а просто качеството не отговаря на цената.

# 4
  • София
  • Мнения: 5 604
, но докато се наканя да си ги купя, са станали от 130 лв, 170 лв, което си е доста голямо увеличение.....  Confused  Crossing Arms

 Shocked Странно...Не би ли трябвало с течение на времето да им падне цената?
Иначе и аз съм се изказала в старата тема - необосновано скъпи са...Не за друго, а просто качеството не отговаря на цената.
Съгласна съм, че бижутата, които се продават в БГ не са качествени /както съм написала и в другата тема/.

# 5
  • Мнения: 5 622
Няма значение дали се продават в Бг или не. Сваровски, купен от специализиран магазин си е Сваровски. Значи би трябвало да са еднакво качествени/некачествени навсякъде....

Мен, обче ме озадачи този драстичечн скок в цените..На какво отгоре, питам аз....

# 6
  • Мнения: 27 524
Аз въздишам по триизмерното кръстче, в самолетите го продават за около 50 евро, а после го видях в Скай Сити за доста повече.
Иначе въпросът ти, Ифа, е съвсем резонен. Според мен всичко е въпрос на реклама и въздишки, а качество...  Rolling Eyes

# 7
  • Cофия
  • Мнения: 1 211

Сега имам доста техни неща, много са ефектни, но някои са незаслужено скъпи...ПОследно съм хвърлила око на едни обици, като халки, вътре и отвън с камъни Сваровски, страшно са красиви, но докато се наканя да си ги купя, са станали от 130 лв, 170 лв, което си е доста голямо увеличение.....  Confused  Crossing Arms



Буба, за тези ли говориш?
аз съм си ги заплюла от много време ама все не стигам до тях Tired

# 8
  • Мнения: 5 622
Същите! Страхотни са! Но 170 лв..Нещо не ме бодат отзад да ги дам..Айде 130 иди- доди....  Crossing Arms

# 9
  • Мнения: 27 524
Същите! Страхотни са! Но 170 лв..Нещо не ме бодат отзад да ги дам..Айде 130 иди- доди....  Crossing Arms

Айде стига, ако аз мога да дам 130 за нещо си, ще дам и 170. Но за подобни обици не бих ги дала определено.

# 10
  • Мнения: 5 622
Не е баш така. 130 щях да ги дам някак си, когато решах, че имам тази възможност. 170 са свръх много вече....  Crossing Arms(което не значи, че пак няма да ги дам някой ден, ако прищракам)

Само да добавя, че на живо изглеждат наистина много добре. На тази картинка никаква представа не можеш да добиеш. Аз си ги познах, щото си ги знам, но някой, ако трябва да ги хареса от тук..забрави  Wink

# 11
  • Cофия
  • Мнения: 1 211
Същите! Страхотни са! Но 170 лв..Нещо не ме бодат отзад да ги дам..Айде 130 иди- доди....  Crossing Arms

ама като гледам в сайта даже излизат по-скъпи  - там са 98 евро......те не прават ли намление като излизни нова колекция newsm78

# 12
  • Мнения: 1 153
Благодаря ви много за споделената информация,не съм знаела за тази тема ,а уж преглеждам всички теми в този подфорум.Аз си мислех ,че са с камъни ,които са лечебни или нещо от този род ooooh!Явно рекламата и името ги правят  ooooh!

# 13
  • Мнения: 5 622
Същите! Страхотни са! Но 170 лв..Нещо не ме бодат отзад да ги дам..Айде 130 иди- доди....  Crossing Arms

ама като гледам в сайта даже излизат по-скъпи  - там са 98 евро......те не прават ли намление като излизни нова колекция newsm78

Тези са от класическите модели, не от определена колекция. Което е добре де..Щото аз докато се наканя да си ги купя примерно, ще са излязли още 10 колекции..А тези са си класика просто- халки, какво модно може да има в тях...

# 14
  • Cофия
  • Мнения: 1 211
Бубе,

права си Cry

ти какво друго имаш от Сваровски?

Общи условия

Активация на акаунт