Моля за компютърна помощ

  • 522
  • 8
  •   1
Отговори
  • Sf
  • Мнения: 808
Търся драйвери за монитор Phillips 107 T 6 LightFrame 3

Нали ни преинсталираха РС и сега мониторът ми е с по един пръст черно отстрани и повярвайте, не е от резолюцията, това вече го нагласихме Simple Smile

Ще бъда изключително благодарна за включвания и линкове  Hug

# 1
# 2
  • Sf
  • Мнения: 808
Марче, благодаря, но снощи точно в този сайт се мотах и намерих драйвери за 2 монитора на Филипс, но не като за нашия и чиито файлове се оказаха corrupted.

# 3
  • Мнения: 1 416
Ани, намерих за Т4, за Т6 никъде не открих. Пробвай го, все пак. Има и един универсален, който ми препоръчват на всеки сайт. Дано ти свършат някаква работа. Ще потърся още...

# 4
  • Мнения: 1 416
Ани,
Намерих и друго нещо. Ето линк. Тук има драйвери за Филипс 107T61/27 и 107T66/27, абе - за всички видове монитори на фирмата .
Дано вече съм намерила точния драйвер.  Simple Smile

# 5
  • Sf
  • Мнения: 808
Лора, сега ще проверя, бях се отчаяла  Sad Сега ще ги пробвам! Благодаря, отивам да се боря като прасе с тиква  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 1 416
Лора, сега ще проверя, бях се отчаяла  Sad Сега ще ги пробвам! Благодаря, отивам да се боря като прасе с тиква  Mr. Green
Надявам се да се пребориш. Защото нищо друго не намирам, а половин час ровя.  Confused

# 7
  • Sf
  • Мнения: 808
Случайно да знаеш как се инсталират драйвери...

Въпросът ми е страшно ламерски, но аз съм жена, свикнала с ехе-та и това ми идва в повече...

П.П. Редактирам се и направо ти казвам, че имаш една страшно голяма почерпка от мен!!! Взех та свалих правилните драйвери, че преди малко свалих 107T66/27, а трябваше 107T61/27, моля ти се  Mr. Green

LightFrame си застана на мястото и копчетата там отпред на монитора вече ме "пуснаха" да си настроя "черното" на екрана Simple Smile

Благодаря ти още веднъж Simple Smile

Последна редакция: нд, 22 апр 2007, 15:23 от Кроасания

# 8
  • Мнения: 1 416
Много се радвам, че вече си имаш послушен монитор!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт