До мамите, които ползват шишета др Браун

  • 3 593
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 663
Интересува ме кога сменихте бибите първи номер с втори?
Аз вчера смених на мойта беба, но днес пак си върнах единиците. Нещо не ми харесва как яде - прелива и много бързо и на големи глътки гълта
Знам, че трябва да ги сменя, когато тя ми покаже, че може да се храни и с тях
просто искам да знам ориентировъчно кога ги сменихте вие....

# 1
  • Мнения: 455
Аз използвах такова шише против колики до 6-я месец. Полсе трябваше да го върнем. Не съм сменяла номера. Те бибероните си се разширяват сами от смукането на бебето. Може би след 6-я месец, когато детето е по-голямо.

# 2
  • Мнения: 1 809
Аз въобще не съм ги сменяла с друг размер.
Беше си от бебе до към 8-мия месец на биби с най-малката дупка. Confused
Пък и тогава напълно се отказа от шишетата с биби Winkта така...минахме на чаши Laughing

# 3
И аз не съм - детето ми е на 8 мес. Sad

# 4
  • Мнения: 1 884
Все още ги ползвам - нищо че нямаме вече колики. Смених биберона като направи 4 месеца, защото му беше много трудно вече да суче, изморяваше се и заспиваше без да се наял. Обаче дупчицата е по - големичка и се дави. Затова пробих още една малка дупчица на първия и си реших проблема.

# 5
  • Мнения: 834
Ние сме на №2 откакто започнах ме с Аптамила. Нямаме проблем с давене и такива работи. Според мен спокойно можеш да ги смениш, ако мислиш че има нужда Grinning

# 6
  • Мнения: 3 663
ясно Simple Smile
мерси за отговорите Simple Smile
ще си я оставя още на най-малката дупка, че иначе не ми харесва как се храни

# 7
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Цитат на: T o n i
Интересува ме кога сменихте бибите първи номер с втори?
Аз вчера смених на мойта беба, но днес пак си върнах единиците. Нещо не ми харесва как яде - прелива и много бързо и на големи глътки гълта
Знам, че трябва да ги сменя, когато тя ми покаже, че може да се храни и с тях
просто искам да знам ориентировъчно кога ги сменихте вие....
Nie gi smenihme na 25-tia den,za6toto bebka ia marze6e da darpa,a nali znae6,4e poprintzip(ne razmera)se smeniat na 6-8 sedmitzi

# 8
  • Мнения: 3 663
Цитат на: lyuba84
a nali znae6,4e poprintzip(ne razmera)se smeniat na 6-8 sedmitzi

да, да Simple Smile
знам Simple Smile
то точно понеже пак беше дошло време за смяна, а си имах чисто нови двойки и затова ги пробвах
ама както казах - нещо не ми харесва работата Simple Smile
и тати одеве се върна с чисто нови биби първи номер Simple Smile
имам си трифазна помпа вкъщи просто Simple Smile

# 9
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Цитат на: T o n i
Цитат на: lyuba84
a nali znae6,4e poprintzip(ne razmera)se smeniat na 6-8 sedmitzi

да, да Simple Smile
знам Simple Smile
то точно понеже пак беше дошло време за смяна, а си имах чисто нови двойки и затова ги пробвах
ама както казах - нещо не ми харесва работата Simple Smile
и тати одеве се върна с чисто нови биби първи номер Simple Smile
имам си трифазна помпа вкъщи просто Simple Smile
Radvai se,4e nie se hranim po 20-30min s 2-kata

# 10
  • Мнения: 3 146
Това дето се сменяли на 6-8 седмици си е чист рекламен трик.В превода на български го пишеше, а като прочетох оригиналния текст нямаше такова нещо.И затова си ги сменях , когато видех, че са много меки или захабени.

# 11
  • Мнения: 3 663
Аз ги сменям като побелеят много
а то става за около два месеца
та пак 8 седмици излязоха май....

# 12
  • Мнения: 10 758
Тонка, и ние сме с такива шишета.Като ги взех в началото изобщо не поглеждах кой номер са.То беше едно давене, млекото излиза през устата.Изобщо , гледка.И после като видях, ееее ми то било 2ка.Веднага ги смених с 1чката и проблема беше решен.Преди с двойката го изцокваше за 10 мин. и после едно свиване, едно гърчене, с една дума - колики.Откакто смених номера яде по 20тина мин. и няма проблеми със стомахчо.Е, понякога ми заспива, но като го щипна и той продължава да яде.А, и те бибите си увеличават дупчицата след честата употреба и изваряването.А това за смяната през 6-8 седмици е само зарибяване, за да ходиш да си купиш пак.Да правиш оборот.Естествено, че ако побелее цялата или нещо друго се случи ще си вземеш нова.

# 13
  • Мнения: 3 146
ми те тия биби си бяха бая скъпи - 5-6 лева ли , повече ли струваха

# 14
  • Мнения: 3 663
6 и нещо са
ама като станат бели и не мога да ги трая
гадни са ми

Общи условия

Активация на акаунт