Бебе в кола?

  • 1 168
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 73
Здравейте!
Днес имахме пътуване с бебето /на 4 мес./ за около 2 часа и се измъчих. Времето е топло, като отворя прозорец духа, не знам дали да пускам климатик, иначе става много топло и се изпотява. Та въпроса ми е какъв климат поддържате в колата си за да се чувстват комфортно бебчетата?

# 1
  • Мнения: 2 757
Пускай климатик, но го насочвай така, че да не духа директно в бебето. Ние го слагаме на задната седалка и затваряме локалния климатик изцяло дето духа на задните седалки. Остава да духа само този отпред, но се надявам да не стига директно до бебока, който седи малко на страни, а не точно срещу вентилатора. Опрелено от прозорец духа повече и по-противно отколкото от климатик

# 2
  • Мнения: 145
Да, съгласна съм за климатика!Все пак избягвай пътуване по обяд, когато е най-топло, особено дълги.

# 3
  • varna
  • Мнения: 1 012
и аз пускам климатика-мисля че няма проблем!

# 4
  • Мнения: 3 478
Пускай си климатика и не се мъчете, няма проблеми.

# 5
  • Мнения: 2 908
Аз отварям прозореца малко и спирам климатика,защото от климатика духа по-силно и става студено в цялата кола.Децата като са навън в количката и ако подухва вятър да не духа климатик?

# 6
  • Мнения: 7 723
И аз пускам климатик, важното е духалките да са спряни!  Peace

# 7
  • Мнения: 4 621
Пускам климатика, като важното е да не духа директно в малката Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 3 359
С климатик.

# 9
  • Мнения: 5 362
Пускай климатик, но го насочвай така, че да не духа директно в бебето.
Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 17 591
А ако няма климатик в колата, по-добре би било да се отвори прозорец, или да се остави топло?

# 11
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 317
А ако няма климатик в колата, по-добре би било да се отвори прозорец, или да се остави топло?

Естествено, че е добре да е проветрено - леко отваряте прозорец, който не духа пряко в детенцето  Peace

# 12
  • Мнения: 819
Преди всичко внимавай да не прегрее и да се претопли,че е страшно.Иначе проветрявайте регулярно,спирайте за почивка и не допускайте да стане течение...Ани беше на 3 месеца,когато направи обиколка на България с кола...

# 13
  • Мнения: 6 164
Ако не духа пряко не е проблем.
Друг вариант е да е по-съблечено детето в колата.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Аз не пускам климатик, поне в моята кола става прекалено студено според мен. А и доста духа. Обикновено отварям леко моят прозорец и така се проветрява. Все пак говорим за този сезон, за лятото не знам може би наистина тогава ще ползвам и климатика.

Общи условия

Активация на акаунт