Хрема и разтройство!

  • 832
  • 1
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 619
Здравейте д-р Nivea!Сина ми е на 9м. и от 2 дни е с жестока хрема-тече като вода и е бистра на цвят.Появи се изведнъж,но ми направи впечатление,че 4-5 дни преди появата и кихаше доста често.Днес забелязах и разтройство.Пръскам Стеримар на всеки 1-2 часа ,след което чистя с помпа,а на всеки 4 часа му капвам от капките Виброцил по 1 капка в ноздричките.Давам му сутрин и по една ампула от 2мл. витамин C  от която и капвам в нослето по веднъж на ден. Започнах с Коларгол ,но след като изобщо не му отпушваха нослето преминах към Виброцил.Днес сутринта се появи и температура от 37.4 .Отидохме при нашата педиатърка.която го прегледа и ни каза,че гърдичките и гърлото са чисти. Бих искала да чуя и вашето мнение относно тази хрема,моментната температура и сега разтройството което се появи.И дали лечението което съм започнала е правилно.   bouquet

# 1
  • Мнения: 5 760
Здравейте! Посъпили сте правилно. Давайте вит.С поне 5 дни от ампулите от 2мл. един път дневно, Виброцил не повече от 10 дни по 3 х по 2 капки, като го редувате със Стеримар и можете да давате чай от лайка за дезинфекия на гърлото. За разтройството е подходяжо Ентерол, разтворен в 200 мл. преварена вода, като се дава в продължение на елия ден разделен на малки приеми поне 2-3 дни. Храната трябва да е от картофи, моркови оризови каши бананова каша- всичките те имат затягащ характер и се отразяват добре при разтройство. Препоръчват се и повече течност- чай от шипки, преварена вода.

Общи условия

Активация на акаунт