Как правите лечебната Хумана-колко топла водата?

  • 362
  • 4
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 561
Това ми е въпроса.
Щерката е с разстройство и за първи път купих. На нея пише с вода, охладена до 50 градуса, но като я забъркам така става една глетива, гадна, влачеща се  Sick
Може ли да я направя с хладка вода-да не би топлата вода пък да и активизира съставките ли?
Помагайте, че идва вечерята   bouquet

Последна редакция: нд, 22 апр 2007, 20:08 от teddy123

# 1
  • София
  • Мнения: 790
Аз съм я правила с по-хладка вода, направо на  стайна температура. Бъркам докато стане добра консистенция за ядене с лъжичка.

# 2
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 516
След като махна заврялата вода от котлона оставям 10-15 минути да изстине и правя Peace

# 3
  • Мнения: 2 553
Аз съм я правила и с по-топла и с по-хладка вода  Peace Лятото не можех да й я прява топла - не я искаше. По принцип не би трябвало да има проблем Т на водата  newsm78 А че е "влачеща се" е вярно, но няма как  Rolling Eyes

# 4
  • София
  • Мнения: 44 041
по принцип му го правя около 30-35 градуса,иначе по дадените пропорции, понеже е гъста през биберон за каша, ако пак й е гъста може и малко по-разредена (зимата като бяхме в болница в началото отказваше гъста и му я разреждах допълнително, постепенно сгъстих  след няколко дни до колкото трябваше.). На хумана моето дете я предпочита, тази на милупа директно я отказва...

Общи условия

Активация на акаунт