Пукнат дисплей на GSM

  • 2 049
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 130
Моят син-големия ,успя да си пукне дисплея на Нокията/N73/.Малко е да се каже ,че съм бясна,но ако някой знае имали това нещо оправяне или да не се надявам.Значи в момента екрана му е тъмен и има няколко бели резки,съвсем тънки зад екрана.Повърхността на дисплея е здрава/поне не се забелязва ,че е наранена/.Колко ясно го обясних не зная,но това е в общи линии.Ако знаете нещо по въпроса,пишете newsm78

# 1
  • Мнения: 768
нов дисплей или нов GSM

# 2
  • Мнения: 6 958
нов дисплей или нов GSM

не знаех, че може да се сменя дисплея  newsm78

# 3
  • Мнения: 2 591
и аз си мисля, че единственото решение е нов телефон, но най-добре питай в някой сервиз или магазин - ще ти дадат по-компетентен съвет  Rolling Eyes

# 4
  • София
  • Мнения: 2 161
По това което си обяснила май става дума за " разплетен дисплей".
 Имах  Нокиа която изтървах и стана така. Решението беше нов телефон, защото когато отидох в сервиза там ми казаха ,че трябва да се смени дисплея, който струвал почти колкото самия телефон.... Shocked

# 5
  • Мнения: 768
Цитат
трябва да се смени дисплея, който струвал почти колкото самия телефон....

това имах предвид
дисплеят е част като всяка друга част - сменя се, но са скъпи

# 6
  • София
  • Мнения: 2 079
И аз изтървах GSM-а си преди време, падна от третия на първия етаж, по средата на стълбището .....  Tired Дисплея се пропука, по същия начин. Tired
Смяната му струваше почти колкото нов GSM апарат. А и от сервиза не ми дадоха гаранция, че новият монитор ще прилепне точно, защото апаратът се е деформирал от удара.  ooooh!
(Единият от хората в сервиза ми е първи братовчед и не смятам, че ме е излъгал.)
И така се стигна до решението ми да си купя нов апарат, а този да оставя в сервиза, за части. Там ми платиха половината от цената на апарата.
Така се стигна до закупуването на нов апарат.
Съветвам те  - примири се и купи на синчето си нов апарат, но не толкова скъп, колкото Nokia N73. Точно това да е наказанието му за невниманието. Защото сега практически изхвърляш всичките пари на боклука, заради неговото невнимание.
И не се ядосвай излишно! Това е само един телефон!  bouquet

# 7
  • Мнения: 1 364
нов телефон

Общи условия

Активация на акаунт