Случвало ли ви се е ?

  • 1 896
  • 45
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 423
Примерно влизам в някоя тема, против съм мнението на предишния потребител, тръгвам да споря или да се изказвам по - остро....и виждам - човек , който уважавам много, приятно ми е да го чета, случвало ми се е да ми дава съвет в труден момент или просто сме виртуални дружки и сърце не ми дава да споря с него, мисля си, че ако си напиша мнението ще го засегна, обидя...
Просто не пиша нищо, много е гадно, предпочитам да не влизам в безсмислени спорове с хора, които са ми на сърце, а те са толкова много.
И друга причина имам - заради такъв спор ( безсмислен и тъп) изгубих възможността да контактувам с много обичан за мен потребител, остана ми да го чета тайно и да му се радвам, той си развали мнението за мен и на мен ми е страшно неприятна тази ситуация. Confused
Как постъпвате вие, съобразявате ли се , че може да обидите някой така близък до вас човек от форума, случвало ли ви се е да подминете дадена тема, само за да не си развалите отношенията или това не ви пречи?
Правилно ли е това, което правя или е израз на слаб характер...  Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 2 212
Не е израз на слаб характер, просто може би чувството да не обидиш дадения човек е по-силно от това обезателно да си кажеш мнението, защото мнението си така или иначе няма да промениш...
Но мен лично вече не ми се пише почти по никаква тема, вижда ми се безсмислено да се обяснявам, да споря, дори да казвам как/кога/какво...пренасищане май му се вика, само да чета предпочитам...

# 2
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Понякога не мисля, щото ми е паднало пердето. Понякога съм откровено груба, за да спра насоката на определена тема и се случва, донякъде. Основно, обаче, си казвам, нека плава, затварям страницата, премествам си го и не си го слагам на сърце. Силата на характера се доказва на други места  Wink

# 3
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Внимателен човек си ти Буболина  Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 3 447
Аз си споря яко  Simple Smile Това, че имам различно мнение по някой въпрос, не означава че не харесвам човека, с когото споря. Ето, напоследък се изподърлях със сума ти любими хора. И продължавам да си ги харесвам точно колкото и преди. Дали те ме харесват, е друг въпрос  Simple Smile

# 5
  • София
  • Мнения: 3 099
Случва ми се редовно да не съм съгласна с някои мнения на харесвани съфорумци. Споря разгорещено, когато знам, че могат да вникнат в тезата ми. Скачам брутално, когато Господ не е опазил сляпото да прогледа!

Последна редакция: нд, 22 апр 2007, 22:14 от ivonska

# 6
  • Мнения: 1 418
Случвало ми се е.И не споря,защото съм тактична.Не ми е
приятно да опонирам на приятен за мен човек.Но както
някой спомена-мнението си не променям.

# 7
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Не е израз на слаб характер това което правиш според мен. По-скоро взимаш прекалено навътре споровете във форума. Според мен е полезно човек да изказва различно мнение и в това не само че няма нищо лошо, напротив - в спора се ражда истината Grinning Аз не мога да се разсърдя на човек който има различно мнение от моето. Особено пък в теми като тази за ВИП Брадър Wink където споря за забавление и щом изключа компа ще забравя за спора. Разбира се в тема за здраве ако съм сигурна че съм права няма да спра да споря с опонента си защото грешката му би могла да даде сериозно отражение. Ще опитам да го убедя в правотата си (само ако съм 100% сигурна в нея) независимо от риска да ми се обиди. Предпочитам да спре да общува с мен, но да постъпи правилно.

# 8
  • Мнения: 6 155
Аз си споря яко  Simple Smile Това, че имам различно мнение по някой въпрос, не означава че не харесвам човека, с когото споря. Ето, напоследък се изподърлях със сума ти любими хора. И продължавам да си ги харесвам точно колкото и преди. Дали те ме харесват, е друг въпрос  Simple Smile
bowuu Blush

# 9
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 800
Аз си споря яко  Simple Smile Това, че имам различно мнение по някой въпрос, не означава че не харесвам човека, с когото споря. Ето, напоследък се изподърлях със сума ти любими хора. И продължавам да си ги харесвам точно колкото и преди. Дали те ме харесват, е друг въпрос  Simple Smile
Именно Simple Smile
Обичам те, как иначе. И тя те обича безразсъдно.

# 10
  • София
  • Мнения: 4 423
Въпреки всичко някак не мога да влизам в такива конфликти, просто ми е трудно и много неприятно. Confused

# 11
  • Мнения: 1 629
Споря, ами, пристрастена съм към правотата, не за друго. Не мисля, че хората които ме харесват/харесвам имат нещо против Grinning
Буболина, защо конфликт? Какво толкова делите? Това е форум, диалогизираме, спорим...

# 12
  • Мнения: 822
Хората,които те познават поне малко,би трябвало да преценят,дали си зло- или добронамерена.И взаимно може би трябва да се замислите,дали и в мнението "от другата страна" няма малко истина.След като тези,които уважаваме и харесваме не могат да приемат различното ни мнение,какво остава за тези,които не ни познават или не харесваме?...Примерно,аз не винаги съм съгласен с Миленчето Филипова,но това не ми пречи да я харесвам.Тя мен също...

# 13
  • Мнения: 677
Случва ми се..Не можеш винаги да си във форма..Само Лиска е машина  Grinning

# 14
  • Мнения: 46 484
Случвало ми се е, но си пиша отговора.
И на живо си говорим, както и тук, много често даже по същите въпроси, затова не ми е проблем.

Ти с всички ли твои познати си  на едно мнение  Rolling Eyes никога ли не им казваш какво мислиш?
Според мен пиши спокойно, стига да не е придружено с обиди и нападки  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт