Кога буйките се сменят с обувки?

  • 1 209
  • 18
  •   1
Отговори
Здравейте мили мамчета,
тормози ме този въпрос, та реших да искам съвет.
Дъщеря ми е почти на годинка и вече ходи почти сама.Когато пролази взехме буйките, но почти ги израсна и сега съм раздвоена-пак буйки или обувки Rolling EyesПри вас как беше?

# 1
  • Мнения: 1 771
Когато започна да ходи съвсем стабилно му купих обувки. Проходи на около 1 год и 1 месец, а обувки купих след около 2-3 месеца (точно не помня вече). До тогава беше с буйки.

# 2
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 457
Дъщеря ми все още не ходи самостоятелно,но буйки изобщо не съм купувала.Обувки за прохождани и обувам Peace

# 3
  • Мнения: 1 455
След като проходи стабилно се купуват обувки.
От написаното разбирам,че почти сте проходили,няма смисъл да купуваш буйки според мен.

# 4
Като проходи само - тогава има нужда от обувки. Май е по-добре да ги прескочиш и направо да си купиш сандалки с укрепен форт- вече има на пазара.

# 5
  • Мнения: 8 505
Дъщеря ми изобщо не е ходила с буйки.Бях и купила,но изобщо не бяха подходящи за такъв тип крак като нейния.Проходи боса.Веднага след това и купихме сандали.

# 6
  • София
  • Мнения: 43 903
никога не съм купувала буйки, щом проходи стъбилно и прояви желание да ходи навън, взех обувки. беше на към 10 м като ги купихме, иначе проходи клатушкайки се на 9 без 2-3 дни. до обувките ходеше бос, а тях сме ползвали само за навън. чак зимата взехме и пантофки

# 7
  • Мнения: 1 364
Дъщеря ми изобщо не е ходила с буйки.Бях и купила,но изобщо не бяха подходящи за такъв тип крак като нейния.Проходи боса.Веднага след това и купихме сандали.



И при нас беше така

# 8
Благодаря за бързата реакция, страхотни сте Hug

Май трябва да уточня, че Ради едновременно пълзеше и започна да се изправя, скоро след това направи и първите си крачки, хваната за опора, а три седмици по-късно направи и първата си самостоятелна крачка, т.е. не сме пълзяли само с буйките, направо си ходим Wink
Понеже беше още студено, нямаше как да я оставя да ходи боса в къщи.За чорапи и дума не можеше да става, защото на плочките и на паркета много се пързяляше.В къщи сме с пантовки с малко по-твърда подметка от тази на буйките.
Не знам дали на мен така ми се струва, но изглежда Ради върви по-стабилно с буйките отколкото с пантовките.Като се замисля обаче, че идва лято и се питам дали няма да запарват много тези буйки?И дали отворените сандалки, който предлагате, са с достатъчно мека  и комфортна подметка?

# 9
  • София
  • Мнения: 43 903
ами зависи от сандалките, но със сигурност има и мекички и удобни, а има и корави...Wink

# 10
конкретна марка ли пазарувате или ...?
буйки ни бяха на колев и колев...

# 11
  • Мнения: 5 026
На около 11 месеца му купихме обувки.

# 12
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Докато започна да ходи стабилно бяхме с буйки(около месец и половина),сега сме с обувки.

# 13
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Когато му станат малки и няма по-големи номера. Hug

# 14
  • Мнения: 5 362
Здравейте мили мамчета,
тормози ме този въпрос, та реших да искам съвет.
Дъщеря ми е почти на годинка и вече ходи почти сама.Когато пролази взехме буйките, но почти ги израсна и сега съм раздвоена-пак буйки или обувки Rolling EyesПри вас как беше?
Купете й обувки Peace
Няма нужда повече от буйки според мен.

Общи условия

Активация на акаунт