каши- уфф:P

  • 1 164
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 53
мамии многооо ви е писнало сиурно от темите за пустите каши ама на:) че пиша пак:) защо така като ги правя не се разтварят добре??????? бъркам,мачкам ама не... все си има малки бучки. разтварям ги с затоплена вода, но не се получава гладка консистенция,а сега де?????

# 1
  • Мнения: 4 970
На мен никоя марка не ми е ставала на буци Thinking.Първо слагам водата и към нея добавям по малко от кашата с бъркане.Не спазвам указанията -Правя ги на око Wink

# 2
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 459
Малко ти е бъркането Mr. Green
Сега сериозно-чети какво пише отзад на кутията и спазвай указанията.Ако,пише 50 градуса на водата-заврялата вода я махаш от котлона оставяш да изстине 10 мин. и започваш да сипваш кашата като същевременно поразбъркваш и не може да не стане!

# 3
  • Враца
  • Мнения: 109
По-добре е да приготвяш кашата като към определено количесто сухо вещество се прибавя течността и тогава не се налага да бъркаш толкова.Има и друг момент при този начин на приготвяне-така контролираш количеството и най-вече консистенцията.
Желая ти успех!

# 4
  • Мнения: 153
Аз приготвям кашата по следния начин : изсипвам водата в съда и слагам 1 по 1 лъжичките и бъркам страшно много . и на мен в началото ми ставаше на бучки но с времето се усъвършенствах

# 5
  • Мнения: 560
По-добре е да приготвяш кашата като към определено количесто сухо вещество се прибавя течността и тогава не се налага да бъркаш толкова.Има и друг момент при този начин на приготвяне-така контролираш количеството и най-вече консистенцията.
Желая ти успех!


И аз така правя. Слагам 5 супени лъжици, заливам полека с водата и бъркам.

# 6
  • София
  • Мнения: 6 011
Аз спрях да се впечатлявам от бучките.Бъркам,докато ми се бърка,ако останат някакви бучки-голяма работа.малкия си ги яде без забележки!

# 7
  • София
  • Мнения: 15 198
Никога не са ми ставали на бучки кашите.
Приготвях ги като към леко затоплена вода добавях 1 лъжица сухо вещество-бърках, докато се разтвори; добавях следващата лъжица-бърках; следващата лъжица-бърках.... и така докато се получи гъстотата, която искам.

# 8
  • Мнения: 676
Аз оставям водата да заври и към нея с бъркане прибавям кашата и никога не е ставала на бучки.Използвам основно Фризокрема и Хип.

# 9
  • София
  • Мнения: 978
Какви каши даваш?
Кашите на Милупа или Хумана не са ми ставали на бучки, друг е въпросът, че сина ми не ги яде

# 10
  • Мнения: 503
аз разреших проблема с пасатора Laughing

# 11
  • София
  • Мнения: 5 720
И при мен става на бучки и то само на Милупа, а по принцип съм фен на марката. Хип също става така, само Хумана добре са се разтваряли досега.

# 12
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Оу, в началото и моите ставаха на бучки и доста си Banghead.Какво беше при мен решението:
1.Слагам порцийката каша
2.Затоплям повечко водата
3.Изсипвам изцяло водата в купичката (като слагах постепенно винаги ставаше на бучки)
4.Започвам полека да бъркам.
Така кашата постепенно се разтваря и няма проблем.Явно когато се слага по малко вода,се слепва на топчици и после няма оправяне.
Пасатора е също добра идея,ама като не става другояче.

# 13
  • Мнения: 53
добра идея е пасатора наистина,но какво да правя като съм на вън????? обикновено следобед съм на разходка с малката и приготвям кашата на място, нося си топла водичка  и така... Crazy мерси за съветите  Peace

# 14
  • Мнения: 316
На мен никоя марка не ми е ставала на буци Thinking.Първо слагам водата и към нея добавям по малко от кашата с бъркане.Не спазвам указанията -Правя ги на око Wink
На мен ми стана 2 пъти на бучки докато спазвах интрукциите и от тогава точно така ги правя и с никоя марка не съм имала проблем  Peace

Общи условия

Активация на акаунт