Избор на модератор

  • 3 144
  • 53
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 15 198
Честит нов форум на изкуствено хранещите майки!

Появата на моя ник като модератор на форума може да ви е озадачило, но има обяснение. То, обаче, е друга тема.

Смятам, че е нормално-както и в другите форуми-модератор на този форум да бъде определен от пишещите в него. Затова ви каня в тази тема да дадете предложенията си за модератор на форума. След това ще бъде пусната анкета и получилият най-много гласове ще бъде избран. Тези, които не желаят да бъдат включени в анкетата, могат да го заявят в тази тема или да ми изпратят лично съобщение.
Този начин на избиране на модератор ви е вече познат, затова се надявам, че ще бъде приет без особени възражения.

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 785
Аз горещо предлагам за модератор на този форум

Tedi_b

Тя има известен опит с кърмене, голям опит с адаптираните млека, има поотраснало дете и второ на път. Много е отзивчива и освен това има много голям опит и познания за алергиите при децата.


А в случай, че Vivi не се е отказала окончателно, а само дава право на демократичен избор - поддържам настоящият модератор - много умерена, спокойна, има опит с различните видове хранене и е отзивчива!

# 2
  • Мнения: 5 241
Нужно ли е да се избира на ново?
Vivi ти неискаш ли да си модератор?
Ако отговорът ти е "Не" предлагам Erica,Шани.
Ако е "да" аз нямам нищо против да си останеш ти.

# 3
  • Мнения: 3 663
Ако Виви не иска да модерира, аз също подкрепям Tedi_b
иначе - нека си е Виви Simple Smile

# 4
  • Мнения: 3 153
Виви е ОК (но явно има причина да се търси друг)
Предлагам Биби (но тя мисля, че няма да приеме)
Предлагам и Пандора!

# 5
  • Мнения: X
Vivi, Erica......за сега за тези се сещам newsm78

# 6
  • Мнения: 3 146
Лиорена , Ерика.
Естествено, в случай, че Виви не иска.

# 7
  • Мнения: 46 434
Ако Vivi не иска - Лиорена и Tedi_b  Grinning

# 8
  • Мнения: 3 927
Снощи нямах идея, обаче сутринта измислих нещо Wink. Ако mama Kenga няма нищо против, я номинирам.

А ако се замисля още малко, бих предложила, тези от нас, които имат желание и време да модерират, да го споделят без да се притесняват, така избора ще е по-лесен.

# 9
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Шани, Ellypr, tedi_b, Vivi, Liorena, Cheta - но тя май няма да може.

# 10
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Аз няма да мога, ще почвам лекции скоро и готварския ще ми е предостатъчен.

Предлагам: mama kenga, Radina, Pandora, Biliana333р, DeianaZ и Шани!

# 11
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Нямям нищо против Виви! Но ако не иска предлагам Лиорена,Радина,Пандора и мам Кенга(след като Ерика отказва).
Предлагам тях,защото са компетентни по темата и каквото им е на душата,това им е на устата.Аз много харесвам такива хора!

# 12
  • София
  • Мнения: 6 521
Vivi, tedi_b, Liorena
Мен - не ме номинирайте pls.  Stuck Out Tongue

# 13
  • Sofiа
  • Мнения: 3 239
Подкрепям за Теди_б
А Лиорена наскоро отказа модериранет на друг форум, така че сигурно и сега няма да иска.  Thinking

# 14
  • Мнения: 7 106
Ако Vivi ne e съгласна, номинирам Tedi_b.

Общи условия

Активация на акаунт