Имате ли да връщате?

  • 707
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 665
 ...нещо на някого? Намерих си в една чанта книга от библиотеката, забравил съм... Срам голям Embarassed И един лист на личния лекар ooooh!
 

# 1
  • в Низината
  • Мнения: 705
Имам две книги квъщи, които съм взела от майка ми още миналата година и не съм и ги върнала. И няколко пластмасови кутии също.

# 2
  • Wonderland
  • Мнения: 702
Имам няколко запалки в дамската чанта,направо не знам от къде съм ги взела Embarassed

# 3
  • Мнения: 4 665
Вчера помолих сервитьорката на едно кафе да ми услужи със запалка и съм си я прибрала без да искам Embarassed

# 4
  • Мнения: 2 891
Вчера помолих сервитьорката на едно кафе да ми услужи със запалка и съм си я прибрала без да искам Embarassed

Не бой се!!! Тя я е взела от някой клиент.  Mr. Green Докато работех това, винаги имах по 10 запалки, останали по масите от клиенти. Аз имам да връщам пари на майка, дето ми плати сметката за тока  Mr. Green

# 5
  • София
  • Мнения: 2 271
Имам да връщам, но задържам единствено неща, за които знам, че не трябват в момента на човека. Иначе съм много съвестна и винаги гледам да не притеснявам хората, които са ми услужили.  Flutter

# 6
  • Мнения: 534
Имам да връщам един учебник  ooooh!
добре че ме подсети  Hug

# 7
  • Мнения: 4 585
Всяка сутрин на кафето съпругата ми пуска в чантата си кибрит или запалка, независимо дали са нейни. Веднъж месечно и изсипвам чантата и оставям един кибрит. Средно излизали са по окорло 15 кибрита и 10 запалки.
Една сервитьорка ако чете тук, да ми върне "Дори на сън не виждаме покой". Дадох и я през 1992г, трябва да я е научила наизуст. Карах такси и я препрочитах, тя каза че обича фантастика и така.
Най дълго е стояла у мен 3г бибилиотечна книга "Гроздя гневы" на Стайнбек. Обадиха се от библиотеката да я върна. Вътре бяха и "Консервный ряд" и "Зима тревоги нашей". Много ме беше срам. Embarassed

# 8
  • София
  • Мнения: 1 105
Аз съм същата работа със запалките, чак ме е срам. В нас има около 10 запалки и ни една не е моя. В работата рядко имам огънче, а двама от колегите ми подариха по една. На всичкото отгоре завлякох още една вчера. Баси, никаква отговорност нямам!

# 9
  • Варна
  • Мнения: 3 415
...гледам да съм максимално коректна и връщам взетите неща... Party Party
имам да връщам...пари, дискове, имам да си връщам за сторени злини...ТАКА ЧЕ БЯГАЙТЕ АКО ВИ ИСКАМ НЕЩО  Laughing  Laughing
шегувам се...връщам си нещата максимално бързо   bouquet Peace

# 10
  • Мнения: 1 517
Имам...2 книги от библиотеката, ама аз скоро ги взех
1 памперс на приятелката ми
няколко учебника и лекции  Embarassed от 2002
( 2.50 лв. имах да давам на приятелка, има си книжарница; купувах мартеници и тя нямаше да ми развали; аз забравих и преди седмица тя си ги поискала от мъжа ми  Mr. Green ).

и на мен имат да връщат:
Старогрицки легенди и митове  #Cussing out ама забравих на кого я дадох
една биографична книга за Лейди Даяна - пак не знам у кого е
брат ми има да ми връща дискове с филми

Запалките...редовно си прибирам, но и от мен си вземат тъй че танто за кукуриго.  Grinning

# 11
  • София
  • Мнения: 2 157
Не. Когато имам да връщам нещо постоянно мисля за него и не се успокоявам докато не го върна

# 12
  • Мнения: 2 673
Не. Когато имам да връщам нещо постоянно мисля за него и не се успокоявам докато не го върна

..и аз така!

# 13
  • Мнения: 6 029
не помня, ама има такива дет имат да ми връщат разни работи. е тях ги помня. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Не. Когато имам да връщам нещо постоянно мисля за него и не се успокоявам докато не го върна

 Peace ...... но на мен имат да ми връщат доста неща и ми се струва, че няма да ми ги върнат.

Общи условия

Активация на акаунт