Незабелена пишка = малка пишка ?

  • 162 119
  • 258
  •   1
Отговори
  • Мнения: 644
От известно време ме мъ4и този проблем...
Има ли някаква логика в това , 4е ако  не се забелва пишката / до 3 г. възраст на мом4енцето по  "новите стандарти" /   навреме  /като бебенце/ ...после големият МЪЖ ще е с малка пишка ?
Blush Crazy newsm78

# 1
  • Мнения: 1 446
Не не е вярно.

# 2
  • София
  • Мнения: 771
От известно време ме мъ4и този проблем...
Има ли някаква логика в това , 4е ако  не се забелва пишката / до 3 г. възраст на мом4енцето по  "новите стандарти" /   навреме  /като бебенце/ ...после големият МЪЖ ще е с малка пишка ?
Blush Crazy newsm78

Това чу ли го някъде или е някаква твоя логика? Те пишките не растат от дърпане, де да беше така.

# 3
  • София
  • Мнения: 12 554
 smile3532 smile3532 smile3532

Някои хора не са учили биология в гимназията.

# 4
  • Мнения: 10 758
Естествено, че ако не я забелваш, ще си остане малка.И трябва да я придърпваш от време на време....



# 5
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Моя мъж беше с малка пишка когато се взехме, защото майка му не забелвала, но редовно си я придърпва и масажира когато се къпе и е пораснала с 7 см, така че не се притеснявай оправия има и след време

# 6
  • Мнения: 10 758
Моя мъж беше с малка пишка когато се взехме, защото майка му не забелвала, но редовно си я придърпва и масажира когато се къпе и е пораснала с 7 см, така че не се притеснявай оправия има и след време
От 13 години придърпвам и масажирам на мъжа ми пишката....обаче не съм видяла(усетила) да е пораснала.Трябва да съм по-усърдна явно Thinking
Би ли ми казала за колко време е пораснала със 7 см.И би ли питала мъжа ти как точно я масажира.Явно не го правя както трябва Thinking

Последна редакция: пн, 23 апр 2007, 10:35 от Ла Бомба

# 7
  • Мнения: 7 723
Моя мъж беше с малка пишка когато се взехме, защото майка му не забелвала, но редовно си я придърпва и масажира когато се къпе и е пораснала с 7 см, така че не се притеснявай оправия има и след време
От 13 години придърпвам и масажирам на мъжа ми пишката....обаче не съм видяла(усетила) да е пораснала.Трябва да съм по-усърдна явно Thinking
Би ли ми казала за колко време е пораснала със 7 см.И би ли питала мъжа ти как точно я масажира.Явно не го правя както трябва Thinking


 newsm65 newsm65

Ще следя темата с интерес!!!  Laughing Laughing Laughing

# 8
  • Мнения: 545
 Laughing  Laughing  Laughing
Е, това пък за сефте го чувам...

# 9
  • Мнения: 3 835
Моя мъж беше с малка пишка когато се взехме, защото майка му не забелвала, но редовно си я придърпва и масажира когато се къпе и е пораснала с 7 см, така че не се притеснявай оправия има и след време

 #Crazy Айде стига бе! ooooh!

# 10
  • Мнения: 2 716
Ще попитам свекървата.

# 11
  • Мнения: 24 467
То това не е ли по- скоро по темата за ... как беше... най- смешните ли, най- странните ли бабини девитини, които съм чувала?

# 12
  • Мнения: 10 758
То това не е ли по- скоро по темата за ... как беше... най- смешните ли, най- странните ли бабини девитини, които съм чувала?
Мисля, че темата трябва да се премести в "Татковци" Wink

# 13
  • Мнения: 24 467
Да, ама като го прочетат татковците представяте ли си как ще се комплексират някои? Че едно време тази процедура със заголването не е била много котирана...

# 14
  • Мнения: 7 723
То това не е ли по- скоро по темата за ... как беше... най- смешните ли, най- странните ли бабини девитини, които съм чувала?
Мисля, че темата трябва да се премести в "Татковци" Wink

А, да, бе!!! ooooh!
Там минава често експресния влак и ще я отнесе като стой та гледай!!!!  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт