Празнували ли сте скоро рожден ден в Ментов носорог?

  • 1 378
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 252
Много ви моля, ако някой е празнувал скоро рожден ден в Ментов носорог, да сподели впечатленията си от там?За съжаление след като капарирах там, намерих доста отрицателни мнения за там, и затова искам да попитам дали някой може да ми даде актуална информация (мненията, които намерих са от миналата година)

# 1
  • Мнения: 294
Ние декември 2006 бяхме на рожден ден там - беше горе-долу добре...Но аз не бих си направила рожден ден на детето си там, не ми харесва особено: малко ми се вижда и не много удобно, каките също не ми се видяха много добре да се занимават с децата. На 14.04 правих рожден ден ан сина ми (4г.) в клуб "Двете феи" - беше много хубаво.
Всичко обаче зависи от изискванията на майката и представата ви за рожден ден. Успех!  bouquet

# 2
  • София
  • Мнения: 1 062
Ние бяхме февруари. Не беше лошо. За родителите е тясно, но пък за децата вътре ми се стори хубаво. Играха, радваха се.
Зависи какво търсиш, но според мен лично децата си изкараха добре.
Оплаквания нямаше.

# 3
  • Мнения: 252
Момичета, много благодаря за бързия отговор. А пускаха ли външни хора? На мен ми казаха, че не пускат, но все пак да попитам, з-то доскоро са пускали. Бяха ли любезни момичетата?

# 4
  • София
  • Мнения: 1 062
Да, пускаха, защото ние не бяхме напълнили цялото заведение.
Да, сравнително любезни бяха.

# 5
  • Мнения: 421
Не пишеш за кой Ментов носорог питаш...Ние празнувахме РД на Симона в началото на февруари т.г в клуба на бул. Бъкстон..Според мен беше много добре - чисто, ново и достатъчно широко и за родители и за деца. Забавляваха децата добре, нямаше оплаквания...

# 6
  • Мнения: 252
писах за този, който се намира на входа на Южния парк., а на този който е на Бъкстон пускаха ли външни хора?

# 7
  • Мнения: 2 013
писах за този, който се намира на входа на Южния парк., а на този който е на Бъкстон пускаха ли външни хора?

Два пъти сме празнували рожден ден там. И двата пъти нямаше външни хора. Децата бяха много доволни, което на мен ми е достатъчно.

# 8
  • UK
  • Мнения: 1 334
в този на Бъкстон не пускат външни хора

# 9
  • София
  • Мнения: 7 673
Там празнувахме втория РД на Павчо
Миналата година сменихме, ама тази пак съм записала затам, защото се забавих и не беше останал избор
Апропо, моят синковец е на 08 май
Външни хора не пускат само с предварителна уговорка, ако поканените от вас деца са поне (!!!) 15-16

# 10
  • Мнения: 10 758
Един път съм водила децата на РД там( този, който е на Южния парк) и не ми хареса изобщо.Девойките не обръщаха никакво внимание на децата.Досега най-доволна съм от "Мики Маус".

# 11
  • Мнения: 196
И ние сме празнували в този на входа на парка, не го препоръчвам изобщо! Храната беше лоша, стаите тясни, а персонала не особено любезен. #Cussing out

# 12
  • Мнения: 1 455
Един път съм водила децата на РД там( този, който е на Южния парк) и не ми хареса изобщо.Девойките не обръщаха никакво внимание на децата.Досега най-доволна съм от "Мики Маус".
Моля ще споделиш ли повече за Мики Маус.
Тези дни се ровя за клуб,досега съм доволна от Патетата,но исках да сменя малко обстановката и се колебая между Лейди и Мики Маус. Hug

# 13
  • Мнения: 10 758
Един път съм водила децата на РД там( този, който е на Южния парк) и не ми хареса изобщо.Девойките не обръщаха никакво внимание на децата.Досега най-доволна съм от "Мики Маус".
Моля ще споделиш ли повече за Мики Маус.
Тези дни се ровя за клуб,досега съм доволна от Патетата,но исках да сменя малко обстановката и се колебая между Лейди и Мики Маус. Hug
5 години празнувам само там рожденните дни на децата.Отделно съм ходила поне 20-тина пъти пак на рожден ден.Много съм доволна.Момичетата обръщат страхотно внимение на малките.Забавляват ги по всевъзможен начин.

# 14
  • Мнения: 1 455
5 години празнувам само там рождените дни на децата.Отделно съм ходила поне 20-тина пъти пак на рожден ден.Много съм доволна.Момичетата обръщат страхотно внимание на малките.Забавляват ги по всевъзможен начин.

Уф мерси  Hug
А всъщност видях,че са два клуба вие ,кой посещавате???

Общи условия

Активация на акаунт