Дрешки на Зихи и Вис Виталис - къде в София?

  • 599
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 479
Здравейте на всички бъдещи и настоящи мами  Hug

Търся бебешки дрешки на горепосочените марки и ще съм благодарна ако някой сподели от къде мога да си купя такива и то на сносни цени...  Heart Eyes

Мерси предварително!   bouquet

# 1
  • Мнения: 479
Ако темата не е за тука, моля модераторите да я преместят ... Flutter

# 2
  • София
  • Мнения: 1 750
Предполагам имаш предвид "Захитекс" - складът им, в който продават и на дребно, се намира в началото на ул. Бигла, близо до детското отделение на 13-та поликлиника (на Кръста). Цените им са доста добри и имат голямо разнообразие.
Дрешки на "Виси Виталис" съм виждала в едно магазинче на "Пиротска", но не знам кой номер. Намира се от дясната страна, като се тръгне от "Христо Ботев" посока "Опълченска".

# 3
  • Мнения: 479
Предполагам имаш предвид "Захитекс" - складът им, в който продават и на дребно, се намира в началото на ул. Бигла, близо до детското отделение на 13-та поликлиника (на Кръста). Цените им са доста добри и имат голямо разнообразие.
Дрешки на "Виси Виталис" съм виждала в едно магазинче на "Пиротска", но не знам кой номер. Намира се от дясната страна, като се тръгне от "Христо Ботев" посока "Опълченска".
bowuu Благодаря  Hug

# 4
  • София
  • Мнения: 3 064
Детска борса Вис Виталис - на Иван-Асен до Райфайзен. То си е малко магазинче, де, само името му е гръмко Wink

# 5
  • София
  • Мнения: 368
В Хиполенд съм виждала дрешки от "Вис Виталис".

Общи условия

Активация на акаунт