Л-карнитин по време на кърмене?

  • 1 574
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 857
Мога ли според вас да пия л-карнитин докато кърмя, в магазина където го продават ми казаха,че е абсолютно безвреден и няма проблем,....но все пак тях ги интересуват най-вече продажбите, така, че дали ще има проблем?

# 1
  • Мнения: 6 958
Не мисля, че вреди, но ако НЕ спортуваш няма смисъл да го пиеш... Под спорт визирам кардио упражнения... за друг вид спорт не е особено подходящо, по скоро безсмислено  Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 857
да мисля да го съчетавам с фитнес

# 3
  • Мнения: 750
Според мен недей. Ходи си на фитнес за тонус без добавки. Като приключите кърменето, тогава. Сега и без това не са препоръчителни големи натоварвания.

# 4
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Аз не бих рискувала.
Най-добре питай лекар, в магазина естествено ще ти кажат, че е безвреден.
П.П. Пък и съм пила карнитин (два месеца, с тренировки), пък нямаше никакъв резултат.  newsm78

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 497
И аз мисля ,че е най-добре да изчакаш с добавките ,плюс това л-карнитина действа само с тренировки и диета ,а ти щом кърмиш не трябва да правиш и диета.Така ,че най-добре си ходи на фитнес без добавки за сега.

Успех  bouquet

# 6
  • Мнения: 959
да мисля да го съчетавам с фитнес
по принцип е безвреден защото е аминокиселина, но само с фитнес е безмислено - трябва ти тичане поне 20 мин без да спираш или каране на колело, тенис на корт за да има ефект иначе наистина е безмислено да го пиеш, а не е от евтините

Общи условия

Активация на акаунт