Клип на Elfino - първият продукт за отслабване от Трето поколение

  • 1 422
  • 13
  •   1
Отговори

Анкета

Кой от двата варианта Ви допада повече?

Опции:

  • Мнения: 3
Здравейте!

Казвам се Иво Николов и отговарям за изработката на клипа на Elfino - продукт за отслабване, който от скоро е в аптечната мрежа.
Направили сме 2 варианта за телевизионна реклама и бих искал да ви попитам кой от двата варианта ви допада повече.

Вариант 1 - https://ftp://83.228.0.57/Slow.wmv

Вариант 2 - https://ftp://83.228.0.57/FAST.wmv

Разликите са в думите на дикторката, музиката и танца и фона.


Ще се радвам да получа всякакъв вид коментари, препоръки и критики!  Hug




П.П. Ако не можете да отворите горните линкове, ето други:

http://unicoms.bg/video/Slow_02.wmv
http://unicoms.bg/video/FAST.wmv

Последна редакция: пн, 23 апр 2007, 18:52 от elfino

# 1
  • Мнения: X
Вторият вариант Peace

# 2
  • Мнения: 1 241
и на мен втория по- ми допада Peace

# 3
  • Мнения: 1 339
И на мен ми харесва повече 2рия вариант, но ако това е цялата реклама  по-добре не си правете труда да я пускате  Wink 
Мен лично това клипче не би ме накарало да си купя този продукт. Аз съм пила добавки за отслабване, но по-този начин рекламиран не мисля,че рекламата ще донесе кой знае какви продажби  Thinking  Нищо не се казва с това видео. Просто някаква си балерина танцува и се  казва Елфино, елфино с финес.. не знам си какво... С нищо не се запомня и с нищо не се набива на очи. За да запалите жени, които имат нужда от отслабване и които се поддават на реклама и биха пили хапчета за отслабване трябва да се измисли нещо по-интригуващо и да се даде малко повече информация за продукта като продукт!
Продукта може да е добър и да действа, но с тази реклама аз как мога да разбера, че продукта прави нещо ?  Thinking
Надявам се все пак да имате успехи с рекламата и да е доволна и рекламната агенция и тези, които са поръчали рекламата  Peace

# 4
  • Мнения: 8 505
Вторият.Признавам си,че никога не ми се е налагало да приемам такъв тип продукти,но споделям мнението на sisin4e.И ...докато написах тези два реда,вече помня само ситните стъпки на балерината.

# 5
  • Мнения: 6 958
И на мен ми харесва повече 2рия вариант, но ако това е цялата реклама  по-добре не си правете труда да я пускате  Wink 
Мен лично това клипче не би ме накарало да си купя този продукт. Аз съм пила добавки за отслабване, но по-този начин рекламиран не мисля,че рекламата ще донесе кой знае какви продажби  Thinking  Нищо не се казва с това видео. Просто някаква си балерина танцува и се  казва Елфино, елфино с финес.. не знам си какво... С нищо не се запомня и с нищо не се набива на очи. За да запалите жени, които имат нужда от отслабване и които се поддават на реклама и биха пили хапчета за отслабване трябва да се измисли нещо по-интригуващо и да се даде малко повече информация за продукта като продукт!
Продукта може да е добър и да действа, но с тази реклама аз как мога да разбера, че продукта прави нещо ?  Thinking
Надявам се все пак да имате успехи с рекламата и да е доволна и рекламната агенция и тези, които са поръчали рекламата  Peace

 Peace

# 6
  • Мнения: 2 099
Без да ми се обиждате, клипчетата не са лоши и са много нежни, но съм съгласна с изказването на Miranda,
Цитат
С нищо не се запомня и с нищо не се набива на очи. За да запалите жени, които имат нужда от отслабване и които се поддават на реклама и биха пили хапчета за отслабване трябва да се измисли нещо по-интригуващо и да се даде малко повече информация за продукта като продукт!
Мисля, че по-добре ще е да включително едно красиво момиче по бански със красив загар на фона на свежа ритмична музика, въпреки че е доста травиално, но определено повече ще ме впечатли от балерината.

# 7
  • Мнения: 1 120
Без да ми се обиждате, клипчетата не са лоши и са много нежни, но съм съгласна с изказването на Miranda,
Цитат
С нищо не се запомня и с нищо не се набива на очи. За да запалите жени, които имат нужда от отслабване и които се поддават на реклама и биха пили хапчета за отслабване трябва да се измисли нещо по-интригуващо и да се даде малко повече информация за продукта като продукт!
Мисля, че по-добре ще е да включително едно красиво момиче по бански със красив загар на фона на свежа ритмична музика, въпреки че е доста травиално, но определено повече ще ме впечатли от балерината.

съгласна съм с това мнение  Peace
иначе втория е по-добър от пурвия

# 8
  • Мнения: 2 047
    От двата по-добър е вторият. Но - докато се слуша текста за първия продукт за отслабване в Б-я си помислих "Как така първия?!", след което чувам "От трето поколение" и вече мисля какво пък означава това ... и хоп рекламата свършва недоизказано. Във втория вариант също не става ясно това за поколенията какъв смисъл носи, с какво този продукт е по-ценен като е от трето поколение....
    Има и друг момент - с наблягане на думите лекота и финес ми навя асоциации за една реклама на маргарин.
    Музиката и при двата е много хубава.
   А иначе ясно е, че балерината се използва, защото я има на опаковката.
   Това е от мен, успех!

# 9
  • Мнения: 431
И на мен втория вариант по ми допада

# 10
  • Мнения: 3
Голямо благодаря на всички за гласовете и коментарите. Някои от тях наистина ще са ми полезни. Надявам се да има още гласове, въпреки голямата преднина на Вариант 2. Simple Smile

Правилно беше отбелязано, че опаковката обяснява участието на прима балерина в клипа. Използвахме я като символ на финес и лекота, надявам се клипът да е успял да внуши това усещане. Можеше да използваме и жена по бански, като в американските реклами, или Азис, но искахме да покажем нещо наистина красиво, а Азис вече е зает.  Simple Smile Шегувам се. Wink
Радвам се, че и музиката ви допада, това са откъси от Шехерезада, едно от най-нежните класически произведения по мое мнение.

Не се притеснявайте да давате и по-остри критики към клипа, това само може да ми помогне да го подобрим.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 535
Запомнящите според мен реклами са от типа на тези които са от 2 части, не знам може да си имат точно наименование.
За какво говоря....тези реклами, които на практика първата част от които не рекламират нещо, а просто пробуждат интереса на зрителя и не се споменава продукт. След известно време следва истинската реклама, която е като в отговор на любопитството на потребителя.
Следва само напомняща реклама, част от последната.
Това според мен е успешния вариант на реклама.
Идея...примерно, в първата част се говори за някакво трето поколение като не се конкретизира какво точно, следва истинската реклама, но не нещо изтъркано с фина мадама, на която на всички ни е ясно че няма да приличаме.....после само напомняне....примерно...."вече третото поколение ли сте" със известна закачка към потребителя
Аз така ги виждам нещата, дано да ви се стори интересно:)
Поздрави и успех:)

Последна редакция: вт, 24 апр 2007, 11:06 от Bubuto

# 12
  • Мнения: X
Току - що видях рекламата по Нова - беше вторият вариант с бързата музика Peace

# 13
  • Мнения: 3
Току - що видях рекламата по Нова - беше вторият вариант с бързата музика Peace

Да, от вчера клипът върви по телевизията и е във варианта с по-бързата музиката... естествено избрахме този вариант, благодарение на Вашите гласове.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт