Кординати на добър ортопед

  • 579
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 132
Здравейте! Ния е на 1 г. и 7 м., имам чуството, че като ходи крачетата й са малко обърнати навътре. Пръвоначално смятах, че е от процеса на прохождане, но смятам, че мина доста време и това не се променя. За мое успокоение искам да я види ортопед. Моля, дайте координати и имена. Благодаря на всички отзовали се!!!!!!!!!   bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 1 546
Синът ми е така. До ден днешен едното му краче ходи на вътре. Водила съм го многократно за свое успокоение и общото мнение е едно - до 3-4 годишна възраст се приема, че това се израства от само себе си. Едва тогава може да се обърне внимание и да се вземат мерки 9ако се налага). Последно го водих миналата седмица при Драганов и той каза да изчакаме до есента. Така, че не се тревожи и гледай детенце да е здраво. Важното обаче е да избягвате поза "жабче" за седене и да не спи по корем. Обувки със стабилна петичка и това е. Успех! Peace

# 2
  • Мнения: 36
За твое успокоение можеш да я заведеш на ортопед.В  момента посещавам ортопед в  Горна Баня заради моята дъщеричка която е с луксация на тазобедрената става така че ако искаш ще ти дам телефони,но зависи откъдесте и за Варна имам кординати за ортопед.

# 3
  • Мнения: 1 449
И ние ходихме при д-р Драганов поради същия проблем. Също така чакаме до есента. Съветът му беше колкото се може повече да ходи бос НАВЪН -по тревичка, пясък, на двора, по неравен терен... Много поздрави на Ния Grinning

# 4
  • София
  • Мнения: 1 074
А този Драганов къде се намира?

И още - някой знае ли извън Горна Баня, в самата софия, добър ортопед за диагностика на луксация?
Моля, кажете, ще ми се да заведа детето на преглед.
Благодаря предварително!

# 5
  • Мнения: 3 423
аз ти препоръчвам Алексиев от Горна Баня(София)0889 238190
четох много отзиви преди да се спра на него и смятам,че е най добрия
аз водих сина ми веднъж ,но утре пак ще го заведа,че ми се струва,че стъпва на пръсти
успех и стискам палци да е наред всичко при вас  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт