магазини Лорена в София

  • 1 738
  • 4
  •   1
Отговори
Здравейте,
Много ще съм благодарна,ако някой ми отговори къде има магазини Lorena или къде се продават обувки с тази марка в София.

# 1
  • София
  • Мнения: 504
На Плиска,страната откъм киното Peace

# 2
  • France
  • Мнения: 726
Повече не пазарувам от там! Преди две години от разпродажба си купих ботуши за 80лв(!!), като ме увериха, че са от естествена кожа. Въпреки съмненията ми ги взех, т.к. мислих, че за редовна цена от 180лв наистина са от кожа. Имам съсед, който се занимава с кожи и той каза, че са от изкуствена такава. Веднага се върнах и поисках да ми дадат парите. Настана страхотен скандал, собственикът искаше да ме удари !!! С мен беше един съсед, налетяха на него, обиждаха го, при положение че искаше да предотврати посягането върху мен. Вкрайна сметка не ми върнаха ботушите, но отидох в лаборатория, някъде около Захарна фабрика, подтвърдиха "диагнозата", отидох в Комисията защита на потребителите, обадих се на Кърлев и след няколко дена чух по новините, че имало масови проверкип по магазините, т.к. търговците лъжели за материала. На всичкото отгоре, стоката на Лорена е китайска. Това го знам със сигурност за обувките и ботушите.

# 3
Благодаря за информацията. Аз си търся конкретен модел обувки на Лорена, които са ниски, бели с червени кантове и червени връзки. Някой ако е виждал нещо подобно (комбинация от бяло и червено) да сподели. Ходих на Плиска, но нямат моя номер.

# 4
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Да, не са качествени.
По-скоро очаквам да съм недоволна и леко прецакана, затова и не ходя там вече.

Общи условия

Активация на акаунт