Чакаме интересни трикове, за да се появят бебчетата по-рано!

  • 24 834
  • 129
  •   1
Отговори
  • Мнения: 117
Здравейте, момичета!  Hug

Много ми се искаше да пусна някоя оптимистична тема. Нека всички бъдещи майчета дадат идеи, които според тях са проработили в бебеправенето Peace

Това ще е един много слънчев месец и като добавим доза внушение, резултатът ще е  100% Wink

Последна редакция: вт, 24 апр 2007, 11:17 от diksis

# 1
  • Мнения: 560
Рецептата на Катя: smile3534

1.Трябва да сте сигурна,че нито вие,нито партньора ви имате някакви здравословни проблеми.Неща,като нередовен месечен цикъл,съмнителни болки и течения не са добър знак.Ако имате такива,вземете мерки  smile3543и след като нещата се нормализират,почнете да работите по въпроса.

2.Зарежете всякакви тестове за овулация и термометри.Науката е доказала,че бебе се прави със СЕКС luvbed,а не са разни уреди,които затормозяват съзнанието ви.

3.Правете СЕКС.Не е нужно да се почупвате,защото се знае,че при много секс спермата се разрежда.След секс никога не тичайте в банята.Ако е вечер просто къстосайте крака и заспивайте smile3524.Миенето оставете за сутринта.Чаршафите се перат.

4.Яжте много сладолед.Не знам помага ли за бързото правене на бебе,но е много вкусен и оправя настроението. smile3502

Успех от мен. newsm47

# 2
  • Мнения: 117
   Супер си, Кате!

Как си личи кой е отпускар  Wink Много свежарско звучиш  Hug

Хайде... чакаме още идейки за сполучливи рецепти  baby_neutral

# 3
  • София
  • Мнения: 1 524
Безумиците на Меги при бебеправенето:
 Heart Eyes  Секс всяка вечер - точно противно на това което е редно  Mr. Green
 Heart Eyes  Даже да е заспал бъдещия татко - милост няма - буди се!
 Heart Eyes  След солидната порция секс без задръжки - крата се вдигат високо на стената - смешна гледка, ама то човек като си внуши, че може да помогне...
 Heart Eyes Миене, къпане и взимане на душ - както Катето е казала - оставя се за сутринта.
 Страданията на бъдещия татко :
 * Буденето през нощта при неизпълниние на задълженията.
 * Задоволяване на желанията - като носене на вода, шоколад, плодове след изморителния труд.
 * Ходенето на пазар, тъй като аз не бих си и помислила да вдигна нещо по-тежко от два кг. - ами ако е станало ааа ????

И накрая ЗАБРАВЕТЕ ВСИЧКО И ПРОСТО ПРАВЕТЕ ЛЮБОВ!!!!

# 4
  • София
  • Мнения: 639
аз като нова във форума ще спазвам всички предписания  smile3521

# 5
  • Мнения: 364
Чудесни съвети, момичета!  Joy Hug Hug Hug

Катееее, това със сладоледа наистина действа - вече съм в 6-ти постоянен от него!  261uu  Joy hahaha Joy hahaha
След като почупих няколко термометъра категорично се отказах да меря БТ!!!

meggyv , никаква милост за бъдещия татко!!! Така де, ще спи като остарее!  Joy hahaha Joy hahaha

diksis , чудесна тема!!! Поздравления!


  bouquet  bouquet  bouquet

# 6
  • варна/виена
  • Мнения: 40
 Някъде бях чела ,че пъпеша бил много полезен за половите органи и нали сам лакомница всеки ден по един ,няма лято няма зима Embarassed
Не знам дали помогна,но определено не навреди Joy

# 7
  • Мнения: 186
Добро утро момичета! Много хубава тема.

meggyv съгласна съм с теб

Никакво миене и краката нагоре newsm10 Дано е станало вече, че пак ще се тормозя, имам една седмица до М. Дано да не дойде newsm17

# 8
  • Мнения: 477
Рецептата на Катя: smile3534

1.Трябва да сте сигурна,че нито вие,нито партньора ви имате някакви здравословни проблеми.Неща,като нередовен месечен цикъл,съмнителни болки и течения не са добър знак.Ако имате такива,вземете мерки  smile3543и след като нещата се нормализират,почнете да работите по въпроса.

2.Зарежете всякакви тестове за овулация и термометри.Науката е доказала,че бебе се прави със СЕКС luvbed,а не са разни уреди,които затормозяват съзнанието ви.

3.Правете СЕКС.Не е нужно да се почупвате,защото се знае,че при много секс спермата се разрежда.След секс никога не тичайте в банята.Ако е вечер просто къстосайте крака и заспивайте smile3524.Миенето оставете за сутринта.Чаршафите се перат.

4.Яжте много сладолед.Не знам помага ли за бързото правене на бебе,но е много вкусен и оправя настроението. smile3502

Успех от мен. newsm47
  202uuБраво Кате!

# 9
  • Мнения: 368
При нас помогна нестандартното място Simple Smile
Никога не съм мерила БТ
Никога не съм правила тестове за ову
Те само те шашкат

Правете секс, ама много секс - хем хубаво, хем ще захване  Peace

# 10
  • Видин
  • Мнения: 961
Безумиците на Меги при бебеправенето:
 Heart Eyes  Секс всяка вечер - точно противно на това което е редно  Mr. Green
 Heart Eyes  Даже да е заспал бъдещия татко - милост няма - буди се!
 Heart Eyes  След солидната порция секс без задръжки - крата се вдигат високо на стената - смешна гледка, ама то човек като си внуши, че може да помогне...
 Heart Eyes Миене, къпане и взимане на душ - както Катето е казала - оставя се за сутринта.
 Страданията на бъдещия татко :
 * Буденето през нощта при неизпълниние на задълженията.
 * Задоволяване на желанията - като носене на вода, шоколад, плодове след изморителния труд.
 * Ходенето на пазар, тъй като аз не бих си и помислила да вдигна нещо по-тежко от два кг. - ами ако е станало ааа ????

И накрая ЗАБРАВЕТЕ ВСИЧКО И ПРОСТО ПРАВЕТЕ ЛЮБОВ!!!!


И аз като Меги newsm10 smile3501

# 11
  • Мнения: 2 751
Много яка тема  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
За сладоледа-веднага приемам всякакви съвети за ядене на сладолед, пък дори и да не помогнат за бебеправене  Mr. Green

за правененто на секс без да мисля за бебеправенето....ама хич не го умея това. Все гледам в ОВУ ли съм, не съм ли...все мисля станало ли е, не е ли  Rolling Eyes  Sick
Следващия месец започваме на нов глас и ще се постарая да ви послушам  Whistling

# 12
  • Мнения: 117
И при мен е така,  kalli Wink

Пълен абсурд да правим секс и да не мислим " дали сега ще стане...  newsm78Mr. Green

Добре, че и двамата с таткото сме на една вълна  Peace

С толкова вкусни съвети няма как да не изкушим малките лакомници   baby_neutral



# 13
  • Мнения: 106
Много яка тема  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
За сладоледа-веднага приемам всякакви съвети за ядене на сладолед, пък дори и да не помогнат за бебеправене  Mr. Green

И аз много го обичам и сега си го ям, без да съм гузна пред себе си.

Цитат
Хапването на сладолед или консумирането на чаша пълномаслено мляко поне веднъж дневно повишават вероятността за зачеване, показва ново проучване.

В продължение на осем години екипът на д-р Чаваро от Харвардския медицински университет в Бостън оценява диетата на 18555 омъжени жени, които се опитвали да забременеят, информира БГНЕС.

По време на проучването 2165 от тях са били изследвани за стерилитет. При 438 от тях се установило, че безплодието се дължи на липсата на овулация.

Станало ясно също, че жените, които консумират два или повече нискомаслени млечни продукта дневно са с повишен риск от стерилитет поради смущения в овулацията.

И обратно - консумиращите поне по едно пълномаслено млечно ястие дневно са с намален риска от стерилитет.

При анализа на "специфичните храни" учените установили, че дамите, които хапват сладолед два или повече пъти седмично, имат с 40% по-нисък риск от овулационносвързан стерилитет в сравнение с жените, които консумират сладолед по-малко от един път седмично.

Ръководителят на проучването д-р Чаваро съветва желаещите да заченат да заменят нискомаслените млечни продукти с по-високомаслени. В същото време е добре да не променят калорийния прием и да поддържат доброто си здравословно състояние.

Непосредствено след зачеването бъдещите майки отново могат да преминат на нискомаслени млечни продукти, съветват специалистите.

И това -

Цитат
Консумацията на сладолед, сметана и други млечни продукти с висока масленост повишава способността на жените да раждат, съобщи в. "Индипендънт", като се позова на резултатите от изследване на американски учени от Харвардския институт по обществено здравеопазване в Бостън.

Липсата на богати на мазнини млечни продукти в менюто на жените намалява с 85% шансовете им да заченат дете в сравнение със средностатистическите показатели. Редовната консумация на сладолед и сметана от своя страна ги увеличава с 27 %, твърдят американските специалисти.

Изследването е обхванало 18 555 жени на възраст от 24 до 42 години и е правено в периода 1991 - 1999 г., съобщи Ройтерс.

Според учените от Харвардския институт по обществено здравеопазване най-ефикасен в този смисъл е сладоледът, който е не само изключително полезен, но и много приятен, особено в по-топло време.

# 14
  • Мнения: 340

 Heart Eyes  След солидната порция секс без задръжки - крата се вдигат високо на стената - смешна гледка, ама то човек като си внуши, че може да помогне...

А-а-а, моя мъж след едно такова вдигане на краката ми рече ей тъй, че съм 'обърквала и възпрепатствала естествения подбор' и веднага не само ги клюмнах, ами и не повторих...  Laughing Rolling Eyes Колко сме податливи към всякакви идеи в този деликатен период от живота  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт