ДВЕ ДЕЦА - ЕДНА СЪДБА!!! МОЛЯ ВИ ПРОЧЕТЕТЕ!!!!!

  • 25 695
  • 195
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 568
www.missionbg.org
Мили майчета,отправям зов за милосърдие към вас!!!
Познавам ги,по добри млади хора от тях не познавам!!!!
На мравката път правят и са винаги усмихнати!едно парче хляб да имат,ще поканят някого да го споделят!Много са бедни и безрезервно обичат децата си и Бог!!!!  bouquet

Последна редакция: пн, 23 апр 2007, 23:58 от stefiji

# 1
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 708
Подкрепям. Скоро ще има благотворителен концерт, за набиране на средства за семейството
 
http://missionbg.org/bg/Rosen_Sevda.html

# 2
  • Мнения: 1 416
Боже мили! Такива страхотни сладурчета, толкова жестока съдба...
Ще помогна, както мога!

П.П. Моля ви, заковете темата.

# 3
  • Мнения: 1 568
Днес нямах време да пиша много,но искам сега да ви разкажа!!!
Обичат се и са много млади,когато им се ражда първото детенце ,всички ги карат да го оставят в дом,но те-не!!!
Майчето си го гледа сама с таткото,живеят по-квартири и едва свързват двата края ,таткото свири на тротоара,за да има за хляб,а майчето само детенцето гледа,то е приковано на легло!!!! Такава всеотдайна майка не съм виждала,няма кафене,за нея или разходка по-магазините!!!
Решиха да си имат второ.....и пак същият проблем и второто детенце се роди 100% инвалид!!!И то на легло!!До скоро нямаха телевизор!Родителите им се отрекоха от тях,защото били луди да задържат децата,никой не им помага!!!!
А те са толкова лъчезарни млади хора,никога не съм ги виждала отчаяни и все ,за Бог говорят,как щял да помогне на децата!!!Много си ги обичат!Майчето на ръце си ги изкарва всеки ден на слънце,защото нямат инвалидни колички!!Таткото носи едното,мамата другото,а те вече тежат!!
Немога да ви опиша,не мога!!!Няма такива хора,а те нямат 30 години:((((((((((((((

Последна редакция: пн, 23 апр 2007, 23:58 от stefiji

# 4
  • Мнения: 1 416
Стефи,
Разгледах линка и много плаках...
Бих искала да ида на концерта, но нямам време да стигна до книжарницата, в която е обявено, че ще се продават билетите. Чудя се, ако отида директно във Военния клуб, дали ще ми продадат билет...  Rolling Eyes
И друго да питам. Ти поддържаш ли някакъв контакт с родителите? Събирате ли парички в Русе, за да помагате на Росен и Севда? Мога да отделя много скромна сума, искам да им купя нещо с нея. Но 20-30 лева и за памперси няма да стигнат... Ще е много по-удобно, ако някакси събираме парите - всички ние, които искаме да помогнем. И после да купим лекарства, мокри кърпички, хранителни добавки, витамини и т.н.
Ох, много дълъг и объркан пост стана. Ще чакам повече информация от теб...

# 5
  • Мнения: 1 568
Ами те са ми много близки!Имам им телефона,а Росен свири на гъдулка по-главната улица денем,едно слабо момче!
Съгласна съм да събираме парички и после ще го викна да му ги дадем заедно!!!Или да отворя една сметка на тяхно име и малко по-малко който желае да събираме и да им внесем!Предложете нещо а,аз съм съгласна,за билети също ще питам,ако искаш да ти купя и някак да се видим да ти го дам!

# 6
  • Мнения: 1 416
Боже, ама съм тъпа!
Концертът явно е в Русе, пък аз съм се запътила да ходя. Аз съм в София...  Confused И си мисля, че в тоя Военен клуб ще е. И че на софийския "Самуил"45 продават билетите. Мале, Стефи, извинявай, заплетох се...
Иначе за сметката - и аз мисля, че е вариант. Дори не държа да е сметка. Бих ти ги изпратила лично, за да ги предадеш на семейството. Просто си мисля, че е по-добре да съберем пример 100 лева и с тях - памперси, "Киди" (разбах, че трябва за децата) и т.н. А нали ти казвам, в момента повече от 20-30 лева ми е непосилно да отделя. И тях ще мога да пратя след 1-ви, щом взема заплата...

# 7
  • Мнения: 356
Много плаках.
И аз искам да помогна. С каквото мога, че и нашето положение не е мн розово в момента. Стискам палци на семейството! Много са милички!

# 8
  • Мнения: 1 568
Мила, и аз не съм в ред явно! От вълнение не разсъждавам!
Сега съпругът ми ме поправи! Концертът ще бъде в София!!! А за парички,те имали отворена сметка!Ако пък искаш да им купиш нещо и да им пратиш с колетче ще ти дам направо адресът им,но утре ще им звънна,защото точно не го знам сега!

# 9
  • Мнения: 1 568
Утре ще напиша адресът им тук-личният и който иска да прати нещо!!! БЛАГОДАРЯ ВИ МОМИЧЕТА БЛАГОДАРЯ ВИ!!!!  bouquet

# 10
  • Мнения: 1 416
Мила, и аз не съм в ред явно! От вълнение не разсъждавам!
Сега съпругът ми ме поправи! Концертът ще бъде в София!!! А за парички,те имали отворена сметка!Ако пък искаш да им купиш нещо и да им пратиш с колетче ще ти дам направо адресът им,но утре ще им звънна,защото точно не го знам сега!
Значи съм била на прав път.  Simple Smile
Да, знам, че имат сметка. Ама като съм се запънала да им пратя колет, и това си е. Затова идеята ми беше повече хора да се съберам и да пратим по-голям колет, с разнообразни нещица, а не мизерен за 20 лева, в който да се търкалят само мокри кърпи и овесени ядки.
Ето защо те питах дали ти и твои приятели в Русе събирате някакви пари или им купувате нещо, да включа просто към вас.
Другият вариант е да помоля приятели или колеги да съберем някой лев, но на това не мога да разчитам особено.

П.П. Последно да те питам - те няма да пътуват до София за концерта предполагам? 

# 11
  • Мнения: 1 568
Искам още нещо да ви разкажа!!!
Севда имаше рожден ден,но нямали парички,за бонбони или сладки и тя от брашно,захар и вода беше направила едни курабийки и дойде да ни почерпи!!!
И ми каза,че много се радвала ,че сме им били приятели и се молела да сме здрави и щастливи!!!
И все ми казва да не се отчайвам,че животът е хубав!!!:(((((

# 12
  • Мнения: 356
Пуснах линка в един друг форум, където надявам се, че ще има още добри хорица, които да окажат някаква помощ

# 13
  • Мнения: 1 568
Ами ние има даваме нещо от време на време,ако искаш пиши ми на лични и или аз да ти пратя парички или ти на мен и едната от двете да купи!
И аз на приятели и колеги не мога да разчитам,всеки цъка с език и ...продължава животът си.....за съжаление!!! Sad

# 14
  • Мнения: 1 568
Дали ще пътуват,утре ще ги питам и ще пиша!А моят каза,че Росен ще свири на концерта,значи той ще е там!!!

Общи условия

Активация на акаунт