Проблем с космите на краката

  • 7 713
  • 35
  •   1
Отговори
Здравейте от много време ползвам епилатор за космите по краката си но от миналата година след епилиране ми се появяват ситни пъпчици по краката (обикновенно ми минаваха за 15-20 минути) но вече не се махат до поникване на нови косъмчета МОЛЯ ПОМАГАЙТЕ защтото немога да нося къси панталони  Cry

# 1
  • Мнения: 684
Здравейте от много време ползвам епилатор за космите по краката си но от миналата година след епилиране ми се появяват ситни пъпчици по краката (обикновенно ми минаваха за 15-20 минути) но вече не се махат до поникване на нови косъмчета МОЛЯ ПОМАГАЙТЕ защтото немога да нося къси панталони  Cry
Hug Hug HugСкъпа и при мен е така след епилиране имам тия пъпчици и не знам как да ги махна ooooh!мазала съм се с лосиони,спирт дори съм слагала #Crazy но без резултат ако има някой нека ни помогне и на двете  bouquet

# 2
  • София
  • Мнения: 4 127
На мен ми се получаваше 1-2 пъти миналото лято. Сигурна съм, че има по-добро средство, но тогава ми беше под ръка балсама за след бръснене за чувствителна кожа на мъжа ми - на Nivea. Намазах се 1-2 пъти с него и кожата се оправи.

# 3
  • Мнения: 601
Ако при всяка баня си ги търкаш с кисе или нещо подобно няма ли да се махнат? Така ще махнеш мъртвата кожа и ще растат на воля  Laughing, и няма да стават на пъпки.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 157
И аз препоръчвам балсам за след бръснене или някакъв боди лосион

# 5
  • Мнения: 1 282
И аз миналото лято имах такъв проблем, купих си от аптеката трици за лице от кестен и след всяко къпане си ексволирах краката, след третата баня всичко беше наред. Успех!

# 6
Благодаря ви ще пробвам всичко дано помогне

# 7
  • Мнения: 684
И аз миналото лято имах такъв проблем, купих си от аптеката трици за лице от кестен и след всяко къпане си ексволирах краката, след третата баня всичко беше наред. Успех!
HugБЛАГОДАРЯ ЩЕ ПРОБВАМ  bouquet  bouquet  bouquet

# 8
  • Страната на чудесата - ако може от утре :)
  • Мнения: 291
Може да ти послужи и захар Simple Smile
странно, но пък много ефективно за махане на мъртва кожа. Кожата става гладка като на бебе Simple Smile
Захар не ползвам освен в банята (сега кафе заради целулита - със същото действие е)

# 9
  • Мнения: 1 733
Имах същия проблем и нито едно от тук предложените средства не ми помогна. Минах на кола маска вече седми месец и забравих за пъпчиците.

# 10
  • Мнения: 534
Имах същия проблем и нито едно от тук предложените средства не ми помогна. Минах на кола маска вече седми месец и забравих за пъпчиците.
И аз така.Купувах си от онези странни гъби за ексфолиране,сапун със същия ефект,
трици,кисе,сода за хляб и какво ли още не,но пъпчиците си стояха.
Преди една седмица ходих на кола маска и няма такъв проблем   Peace

# 11
  • Мнения: 5 593
При мен и колата не помогна.  Sad

# 12
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 043
Ми нищо не ми помага  Twisted Evil Пилинг правя винаги, когато се къпя. Ползвам овлажняващи млека за тяло. След епилация балсами и лосиони за чувствителна кожа. Нищо!

# 13
  • Sofia, BG
  • Мнения: 394
По мои наблюдения закучат ли се веднъж нещата, няма оправяне  Tired По-добре опитай с лазерна или фотоепилация, в краен случай кола маска

# 14
  • Мнения: 1 906
Аз с епилатор пробвах  ooooh! УЖАС!!! Страшно много ме боля и вече познатите червени пъпчици.
Миналата седмица имах глупостта да пробвам с депилиращ крем - резултата е плачевен. На места косъмчетата си останаха, на други места пък кожата ми се обели и стои алено червена, въобще не е за разправяне Sad.
За съжаление живея в малък град и услуги като фото- и лазерна епилация не се предлагат. Много често пътувам и къде ли не, но не ми се занимава да си записвам час точно за това. Сега мисля да опитам с пяната на Вийт. Дано да имам по-голям успех Praynig.

Общи условия

Активация на акаунт