Станете част от списание „Бон Апети“

  • 4 341
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 314

Рубриката „Край люлката“, в която педиатри запознават с основните изисквания на детското хранене, се илюстрира със снимки на деца до 1 годинка.
Ако искате и вашето бебе да ви се усмихне от страниците на списанието, пишете на e-mail: bonapeti@novastudios.tv или се обадете на телефон 02/974 55 12.
Бебетата, участвали в рубриката, ще получат подаръци.

Цитат на: Бон Апети
Скъпи майки,
Благодарим ви за активното участие в съвместната инициатива на BG-Mamma и списание ''БОН АПЕТИ''.
Налага се да направим едно уточнение относно снимките на вашите прекрасни бебета в рубриката ''Край люлката''.
Тази рубрика включва статия от педиатъра д-р Антонова, две рецепти, които да приготвите вкъщи за вашите деца и снимка на едно бебе.
Екипът ни взе решение от следващия брой снимките да са три, като всеки участник ще получи подарък, а майките ще се сдобият с по един брой от списанието.
Тъй като сме определили възрастова граница до 1 година, ще започнем с малчуганите, които са точно на тази възраст. Подборът ни е абсолютно безпристрастен, тъй като всички бебета са чудесни. Не искаме да има обидени – знаете, че не можем да включим всички в един брой.
За да участва вашето съкровище в рубриката ни, са необходими снимка с добро качество, точният ви адрес и телефон за контакт. Ще се свържем с вас веднага щом вашето бебе украси страниците на списанието.



За по-големите каки и батковци, които вече помагат на мама в кухнята, е рубриката „Децата на „Бон Апети“.
Там запалените малки кулинари, на възраст от 4 до 10 години, ни запознават със своите изпитани специалитети!
Условията за участие са същите – така че не губете време, а пишете на  bonapeti@novastudios.tv или се обадете на редакционния телефон 02/974 55 12.


И за да не остане обиден някой от членовете на семейството, ви се предоставя възможността в рубриката „ВСИЧКИ ВКЪЩИ“ да се снимате заедно у дома и да разкажете как тече семейният ви живот – кой се грижи за децата, кое е любимото ви ястие, което събира малки и големи, и ваши изпитани истини, свързани с възпитанието на децата.
За да участвате в тази рубрика, е достатъчно да пишете на bonapeti@novastudios.tv или да се обадите на редакционния телефон 02/974 55 12.

Подаръците са гарантирани!



За участие в рубриките "Децата на Бон Апети" и "Всички вкъщи" не е нужно да изпращате снимки - просто пишете на мейла или се обадете по телефона, за да заявите желанието си да участвате, а хората от списанието ще ви обяснат подробностите.

Последна редакция: ср, 02 май 2007, 18:23 от Mamma

# 1
  • Мнения: 376
А дечицата от 1 до 4 годинки къде ще ги сложим? До една годинка - на снимка, след четири годинки - ще готвят, а между тези възрасти?

# 2
  • София
  • Мнения: 4 865
А дечицата от 1 до 4 годинки къде ще ги сложим? До една годинка - на снимка, след четири годинки - ще готвят, а между тези възрасти?

А защо всъщност трябва да има място за всички?

# 3
  • София
  • Мнения: 169
Предполагам, че дечицата между 1 и 4 годи могат да се снимат в рубриката, която е за цялото семейство..едва ли ще има проблем.

# 4
  • София
  • Мнения: 3 064
Ооо, мерси! Ей сега ще им пратя моя хубавец Mr. Green

# 5
  • Мнения: 2 677
Извинявам се, ако въпросът е глупав, но какво точно трябва да има на снимката? Просто дечица в посочените възрастови граници, или дечица по време на хранене?

# 6
  • Мнения: 6 314
За участие в рубриките "Децата на Бон Апети" и "Всички вкъщи" не е нужно да изпращате снимки - просто пишете на мейла или се обадете по телефона, за да заявите желанието си да участвате, а хората от списанието ще ви обяснат подробностите.

Последна редакция: ср, 02 май 2007, 18:24 от Mamma

# 7
  • Мнения: 376
Mamma, благодаря  newsm51

# 8
  • София
  • Мнения: 3 064
Писах им оня ден, засега отговор няма.

# 9
  • Мнения: 59
А,защо ми дава невалиден имейл като пратя от моята поща?

# 10
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
А,защо ми дава невалиден имейл като пратя от моята поща?
и на мен  newsm78

# 11
  • Мнения: 6 314
Моля, копирайте ми точно съобщението за грешка, което получавате при опит за изпращане на мейл до Бон Апети.
Аз пробвах, писах и мейлът мина безпроблемо.

# 12
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
И аз писах днес. Нямах никакви проблеми.

# 13
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
А,защо ми дава невалиден имейл като пратя от моята поща?
и на мен  newsm78
Току що изпратих и този път стана!  Hug Grinning
Благодаря за информацията  Hug  bouquet

# 14
  • Мнения: 27 524
И аз писах, преди 3 дни, мина, но никой не отговаря  Wink

Общи условия

Активация на акаунт