BG Ladies in US - 9

  • 13 099
  • 307
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 257
AL 
mariyanac (Марияна) - Лияна 2г - Декатур
AL /CA
Laura_Sh (Лора) - Виктор 5г, Стивън-Честър 2м - Варна/Сан Диего

CA
ANAID (Диана) - Сан Франсиско
Didi3 (Диди) - дъщеря 14г, син 12г, син 4г - ЛА
Pal4eto(Галя)- в очакване на 1-во бебе- момче-София/ЛА
Juturna - Сан Франсиско
Зора (Зорница, 29г.) - в очакване на първо, Сан Франциско

CO
dessivl - Виктор 5м, 6.5г, 11г, 17г, София/Денвър
milf - син 1г - София/Денвър
eleonory - дъщеря 3г

CT 
eseymour (Елица) - Джейн 2м - Ню Хейвън
Hear Again

DC 
Abadjieva (Анна) - Анелия 2г, Elizabeth - 1 м.

FL 
MrsG - Sophia, 9/16/06 - София/Тампа
G&J - Anthony Kyle, 1/22/07 - София/FM-CC
Кейси - Самуил; в очакване на второ - Кейп Корал
Sunrise - 7г, 10г - Форт Лодърдейл
sofkobofko - Дани - София/Сейнт Питързбърг
Venera26 - Форт Лодърдейл
mariana (Марияна) - Синтия 2г - Варна/Орландо
val_karaliiska (Валка) - София (22 юни 2006) - Дестин

GA 
victoria - Елла (19 декември 2005) - София/Атланта
тед76 (Теодора) - Кристиян 8м - Нова Загора/Атланта

HI/CA 
Jungle (Петя) - Натали-Джоел; в очакване на второ - Ориндж Каунти

IL 
Jeanne (Жана) - Александър 6г, Виктор 1г - Сливен/Чикаго
Zhana (Жана) - Мими и Софи (4 март 2006) - София/Ямбол/Чикаго
Pety (Петя) - Ричард 5г, Дейвид 1г 3 м - Сливен/Нейпървил
twins_mama (Диди) - Аля и Влади 3г - Чикаго
missy7 (Мария) - момиченце 10м - София/Чикаго
curly (Ралица) - Джаклин (24 януари 2006) - Сливен/Чикаго
baumy - син 16м - Чикаго
ТинаХрис (Христина) - Жорко 12м
Hot momma (Петя) - Симон 10г, Мая 2г - Плевен/Чикаго
elmo (Теодора) - Ния 2г - Асеновград/Нортбрук (Чикаго)
Niki1 - Чикаго
vgzaharieva - Криси -3 г.

MD 
DiMom (Христина) - Диана 2г 2м, Донна 2м
WinnieThePooh (Мая) - Николас (29 юни 2006) - София/Columbia

МА 
Бубка (Боряна) - Дани (11 април 2006) - Пловдив/Бостън
 
MI 
phonelady (Ваня) - Ивона (10.25.1998), Наско (09.29.2005)

NV 
smily_5q (Петя) - Йоана (1 май 2006) - Русе/Лас Вегас
Ра-ра (Ралица) - Йоана 3м - Варна/Лас Вегас
ina (Северина) - Ерик 2г - Русе/Лас Вегас

NH 
whity - 10г, 3 г

NJ 
sipirumi - Иво - 1/7/07 - Сливен/Атлантик Сити
Dushica (Веси) - Деси 4 г
блажка
silverarrow в очакване на първо дете

NY 
Zarka (Заряна) - Мария (22 април 2006) - Видин/София/Лонг Айлънд
danchita (Йорданка) - Александра 2г 4м - Асеновград/Ню Йорк
hotmama73 (Елица) - Рада (13 декември 2005) - София/Плевен/Ню Йорк
Tandoori (Ани) - Калин (24 май 2003); Елена (24 август 2006) - Варна/Албъни
kader - Бруклин
LL Cool J - Ню Йорк
vinito - Ню Йорк

NC 
MissZ - Aлекса (12 април 2006) - Варна
maria_75- първо, края на Януари

OH 
anette1104 (Анна) - Ния 2г6м, Стефан 8м - София/Синсинати
Krassi (Краси) - Денис 14г, Косара 5г - Синсинати
Ружа - Лора 3г, Марта 21 месеца

PA 
Giraffa (Надежда) - Дамян 9 м - София/Стейт Колидж
jinajina - батко 13г, в очакване на второ - Питсбърг
Шоколадкина - Велизар 1г 5м, в очакване на второ - Ямбол/София/Пенсилвания

TX 
agito (Аглика) - дъщеричка 2г 4м -  Бургас/Далас

WA 
Liann (Ани) - Деси 14 г, Кристи 1 г - Пловдив/Сиатъл
Etka (Елена) - Никола 3г - Карнобат/Сиатъл
mimoska (Мариана) - Адриан (28 юли 2006) - Варна/Сиатъл
Gergana - Мина 1г 6м - София/Сиатъл
Tannita (Таня) - Диана 4г 6м, Кристина 2г - Сливен/София/Сиатъл
Mama E - дъщеря; в очакване на 2-ро бебе - момче - Seattle/ Bellevue

Предишни теми:
Бъдещи и настоящи мами в USA
Бъдещи и настоящи мами в USA-2
Бъдещи и настоящи мами в USA-3
US бъдещи и настоящи майки - a.k.a. American Beauties - 4
American Beauties - 5
American Beauties - 6
American седянка - 7
American седянка - 8

Последна редакция: вт, 24 апр 2007, 05:29 от G&J

# 1
  • Мнения: 1 147
Хайде аз първа на опашката, като никога  Grinning

Juturna, благодаря ти за поздравленията. G&J, също, много сте мили.

А за Карибите, и на мен би ми било интересно, ако някой иска да сподели. Много ни се иска да пътуваме, а и тук има толкова възможности, много места, на които ти се иска да отидеш... Ние си говорим за Мексико тази година, предимно заради относително по-краткия полет, но да видим дали и кога ще стане..

# 2
  • Мнения: 3 491
Хайде да отговоря на Зора в тази тема  Simple Smile:

В Мексико бяхме сега през февруари за една седмица, спахме на остров Козумел, в Hotel Cozumel & Resort:

http://www.travelyucatan.com/cozumel_hotels_resorts.php
Хубаво е, но нашият избор за евентуален следващ път ще е Плайа дел Кармен.  Peace Много свежо градче, с прекрасен плаж и транспортна връзка до къде ли не. Бяхме там последната нощ, в хотел "Мелиса", наложи се да пренощуваме там, защото нямаше толкова ранно фери от Козумел, за да си хванем полета от Канкун. Но пък - всяко зло за добро: опитахме вечерния чар на градчето.
Ние бяхме за една седмица, не може всичко да се види и опита, а и не сме привърженици на препускането, но този парк:
http://www.xcaret.com/

си заслужава цял ден. Изобилие от флора, фауна, атракции, археологически забележителности, чувство за джунгла, възможности за гмуркане, и същевременно закътани заливи с чисти плажове, където след дългата разходка те очакват хамаци да си полегнеш.
Много е хубаво там, много! Искам пак. Heart Eyes

Последна редакция: вт, 24 апр 2007, 06:04 от блажка

# 3
  • Мнения: 1 147
Много хубаво звучи... Много. Дали да не пропуснем лятното прибиране в България и да се наслаждаваме самостоятелно?  Laughing
За Мексико чувам само хубави неща, природа, плажове, климат, забавления, атмосфера...  и то за почти всички места и курорти... На мен ми се иска място, в което има атмосфера, да можеш да се разходиш, не непременно навсякъде да се ходи с кола. Да има приятни места за хапване, хубави плажове и природа, и да не е претъпкано с хора... Блажка, като гледам линковете, които си пуснала, съвсем се навивам, много добре изглежда..

# 4
  • Мнения: 1 436
блажка, мерси   bouquet. На Юкатан сме хвърлили око от 3-4 години, но все нещо не се получава. Не помня защо тази година се отказахме Thinking, ама ще го сложа на дневен ред пак.

# 5
  • Мнения: 98

... Блажка, като гледам линковете, които си пуснала, съвсем се навивам, много добре изглежда..
Страхотно е там.....заслужава си да се види. Това беше най- вълнуващата ми ваканция в живота. Природа, нощен живот, приключения........че даже и храната. Дано някой ден пак ми се случи.

# 6
  • Мнения: 3 491
Много хубаво звучи... Много. Дали да не пропуснем лятното прибиране в България и да се наслаждаваме самостоятелно?  Laughing
За Мексико чувам само хубави неща, природа, плажове, климат, забавления, атмосфера...  и то за почти всички места и курорти... На мен ми се иска място, в което има атмосфера, да можеш да се разходиш, не непременно навсякъде да се ходи с кола. Да има приятни места за хапване, хубави плажове и природа, и да не е претъпкано с хора... Блажка, като гледам линковете, които си пуснала, съвсем се навивам, много добре изглежда..
Има, всичко това го има.  Grinning И хубава мексиканска храна, и хора по улиците, и атмосфера, и е свежо, и има радост, и не оставя чувство за изморителна блъсканица (каквото чувство ми създаде Орландовския Дисни-курорт например), и не ти трябва кола (ей това много ми харесваше!). Сервилността на местните само е малко в повече, както и очакването за бакшиш на всяка крачка, но пък нали от това живеят, такъв е районът.
Но за лятото България все пак е по-добрият вариант.  Peace През лятото в тази част на Мексико има урагани, и сезонът, доколкото знам, е дъждовен. От ноември до април е туристическият сезон.

# 7
  • Мнения: 1 147
Много бързо ме разкандардиса  Laughing
Явно ще се ходи по Коледа. Благодаря ти много за бързия отговор.

# 8
  • Мнения: 3 491
Много бързо ме разкандардиса  Laughing
Явно ще се ходи по Коледа. Благодаря ти много за бързия отговор.
Ааа, не съм имала намерение да те разкандардисвам.  Laughing Тъкмо ти е време да си правиш резервацията за Коледа.

# 9
  • Мнения: 1 436
През лятото в тази част на Мексико има урагани, и сезонът, доколкото знам, е дъждовен.

Oх, и ние това гледахме. Според зависи от визата на мъжа ми (нашата е кървава и мътна  ooooh!), може да се наложи да почиваме края на септември. Затова ако е септември сме се ориентирали към Белиз, където май единствено от Карибския басейн няма урагани по това време. Но ако е по друго време, може сериозно към Юкатан да се замъкнем

Последна редакция: вт, 24 апр 2007, 07:43 от Juturna

# 10
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Ето къде сте се скатали - в новата тема. G&J, благодаря!

Зора, честита лентичка!

Гледам, че обсъждате Карибите, ние за срамотия толкова време никъде не сме ходили (освен 3 пъти в Маями, но то не се брои  Laughing)... Точно този уикенд се навихме да отидем с мъжа ми на романтична ваканция до Бермуда, докато се организирахме, изпуснахме пакетите с директен чартър, всички останали ваканции са с едно прекачване, става точно г.п. да види... Та ще се ограничим с Ню Хампшир.

# 11
  • Мнения: 3 491
Бубка, и ние не сме пътували много, но гледаме веднъж-два пъти годишно да мръднем нанякъде заради децата. Нямаме на кого да ги оставяме, и най-добрият ни начин да си починем от тях се оказва да ги вземем с нас и да пътуваме  Grinning. Ако не бяха децата, щяхме да се забием в разни любими студийни киносалони или други "възрастни" удоволствия. Но там за деца още не става, и сме решили, че пътешествията са най-добро решение в сегашната ситуация и за близките няколко години. Даже вече го възприемаме като шанс.  Друго е, като не си у дома, много ме зареждат и освежават мене пътуванията. А и децата обожават да пътуват! В 3 часа посреднощ сме ги будили за пътешествие, стават като изтребители и нарамват раниците.  Grinning

# 12
  • Мнения: 810
Зора, ние ходихме на Карибите преди няколко месеца, в Насао. Природата е много красива, водата и пясъка са невероятни. Бял, едър като пуканки пясък и бистра вода, виждаш дъното на океана. Центъра на градчето беше бедно и мизерно, но има и богата част с огромни къщи. Мога да ти препоръчам само два хотела, останалото или е неподдържано, или е все едно си в Лас Вегас. Единия хотел е Хилтън в центъра на селото, а другия е където снимаха 007 Голф Клуба. Океана е толкова топъл и вечер дори, че става за нощно къпане  Wink
Плуването с рибките, акулите и делфините е неповторимо. Скъпо е, за храна и за развлечения.
Идеалната почивка за мен на Карибите би била, ако сме в къща близо до океана, далече от циганията  Wink Само по цял ден цамбуркане във водата.

Най-любимото ми пътуване до сега беше в Буенос Айрес. Тъжно ми беше като си тръгвахме и ми се искаше да остана и никога да не тръгвам. Бих се върнала пак, бих и живяла там. Препоръчвам го на всички.

А за пътуването - аз и в БГ ще си ходя, първо през Германия за 13 дни  Mr. Green Бебето в корема да му мисли  Laughing

Последна редакция: вт, 24 апр 2007, 21:14 от Пумпал

# 13
  • Мнения: 1 436
Тъй и тъй оспамихме темата  Mr. Green

Пумпал, на Бахама (там е Насау, нали?) има ли нещо друго интересно освен плаж? Мъжът ми трябва с въже да го вържеш да седи на плажа, язък му за варненската кръв  Laughing.

# 14
  • Мнения: 650
Само се записвам и ще ви чета как ходите на ваканциики-ухааа. Добре ми деиства newsm10
На мен много ми се ходи пак на дисни-само два пъти съм ходила и пак  искам Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт