удължаване на коса с кератин - съвет please

  • 16 302
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 274
Знам,че много се изписа за удължаването по принцип, но моля ви и аз за съвет.Купих си коса (треса), но не искам да е слагам с шнолки.Към нея ми дадоха и капси,но не съм чула някои да е споменавал,че с тях е хубаво.В салоните в Пловдив работят по принцип с кератин и в салона,в който ходя мацката ми предложи кичур по кичур да ми ми е лепи с кератин и уж се навих да ходя да ми е слага тази седмица, но 1на жена ме разколеба като ми каза,че с този кератин е лошо...после щял да се размекне и да оплете и мойта коса и тн. и сега не знам дали да рискувам.Моля ви ако знаете нещо по въпроса - пишете,защото до 2-3 дена трябва да си е сложа. Предварително ви благодаря  Hug

# 1
  • Мнения: 274
моля ви, дайте саветчетааа  Sad през 10мин влизам да видя дали някой не е писал, но...

# 2
  • Мнения: 2 407
Нека ти я зашият.Мойта утре така ще ми я сложат и няма да имаш проблем.

# 3
  • Мнения: 477
Да по добре да ти я зашият,въпреки ,че не е много удобно.Аз два пъти си слагах кичури с кератин и при свалянето пада много от твоята коса!

# 4
  • Мнения: 274
не искам да я шият,защото ще е нося предимно вързана и не искам да се виждат ръбовете на пластоветее..много държа да е с кератин но се наплаших малко.. александра ти освен с махането друг проблем имаше ли с кичурите....

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 4 391
Моя приятелка си ги направи с кератин преди един месец, но други наши приятелки вече няколко месеца са така и не съм чула да се оплакват. Стои много естествено и мисля, че нямат никакви проблеми засега (поне ако имаха, биха споделили)

# 6
  • Мнения: 477
не искам да я шият,защото ще е нося предимно вързана и не искам да се виждат ръбовете на пластоветее..много държа да е с кератин но се наплаших малко.. александра ти освен с махането друг проблем имаше ли с кичурите....
Не не съм имала други проблеми,с този начин на слагане стои много естествено косата,стига да е хубава де,че напоследък има много некачествени коси! Hug

# 7
  • Мнения: 274
еми уж е хубава:)  мерси много милаа,много ме успокои..а верно ли ,че се реши със специална четкаа и ти на колко време ходиш да ти оправят? сори за многото въпроси ама съм мн развълнувана нямам търпение да е сложа вечее Simple Smile))

# 8
  • Мнения: 477
еми уж е хубава:)  мерси много милаа,много ме успокои..а верно ли ,че се реши със специална четкаа и ти на колко време ходиш да ти оправят? сори за многото въпроси ама съм мн развълнувана нямам търпение да е сложа вечее Simple Smile))
Аз не съм ползвала такава четка,но знам че по добре да имаш,зашото с гребен можеш да я накъсаш.А колкото до подръжката аз ходя различно на 3,4 месеца,зависи колко бързо ти расте косата,ако те интерсува нещо друго питай! Hug

# 9
  • Мнения: 274
ох мн се радваам,че ми пишеш така се бях отчаяла още тази седмица ще е слагам,защото на 23май ми е бала и трябва да мисля при4ески и тн.. на теб като ти е слагаха кератина си беше на самите кичури нали? защото аз си взех косата отделно без кератин и сега фризиорката ще ми поръча само кератиновите свръзки 1н вид и ще си платя само кератина и поставянето имаш ли идея колко ще струва аз мисля че към 50ст на кичур може би ?(ще слагам около 100-150 ки4ура) иначе косата ми не расте особено бързо и ми казаха да ходя на 4-5мес ... о сега се сетих да питам още нещо (този път последно 4е прекалявам Simple Smile  аз съм руса и като си боядисвам корените... дали ще има проблем с кератина как мислиш... още 1н път мн мн мерси за отговоритее  Hug smile3525

# 10
  • Мнения: 274
P.S Благодаря и на другите мацки за съветите smile3503

# 11
  • Мнения: 477
ох мн се радваам,че ми пишеш така се бях отчаяла още тази седмица ще е слагам,защото на 23май ми е бала и трябва да мисля при4ески и тн.. на теб като ти е слагаха кератина си беше на самите кичури нали? защото аз си взех косата отделно без кератин и сега фризиорката ще ми поръча само кератиновите свръзки 1н вид и ще си платя само кератина и поставянето имаш ли идея колко ще струва аз мисля че към 50ст на кичур може би ?(ще слагам около 100-150 ки4ура) иначе косата ми не расте особено бързо и ми казаха да ходя на 4-5мес ... о сега се сетих да питам още нещо (този път последно 4е прекалявам Simple Smile  аз съм руса и като си боядисвам корените... дали ще има проблем с кератина как мислиш... още 1н път мн мн мерси за отговоритее  Hug smile3525
Моите кичури си бяха с кератин,а за поставянето не са ми взимали пари.А колкото до боядисването,аз също съм руса и няма никакъв проблем да се боядисваш.Ако искаш да питаш още нещо може и на лични! Hug

Общи условия

Активация на акаунт