Плакали ли сте в мъката си от радост?

  • 1 476
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 572
Мили майки,
искам да споделя благодарността си към майките от ,,Движение на българските майки"
Освен че, ми помогнаха да премина през Ада, те бяха до мен и ми помагаха с някоя и добра дума тук във форумите!
В понеделник(вчера) отивайки на работа си купувам едно списание( Кенгуру) и в него на страница 18 има статия за ПРИКАЗКАТА... НАЧАЛОТО
Вървях, стисках списанието и плачех!Хем от радост и благодарност, хем от мъка....
 newsm51 smile3525  bigdance2

# 1
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Роси и др си знайт колко хора ги обичат
и аз се радвам че ги има!

# 2
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Моми4е мило,4овек не бива да забравя кой е и от къде идва.За нас ,вси4ки нас това важи в пълна сила.....

знаеш ли?От в4ера пла4а и от мъка и от радост.....Някакси са свързани помежду си........Много знаят за какво говоря Confused
Да ,днес в мъката си пла4ех и от радост,и то не сама...........Странно е и съвпадението на темата,но знай,4е каквото сме си казали остава в сърцата ни независимо какво е последвало.

то4но днес ми идва да вия,но няма да се предам,другите моми4ета също.Просто сме оптимисти и вярваме в хората.
Как сте в къщи?

# 3
  • Мнения: 4 195
meyz искаш ли да ти споделя нещо, пусна тема точно в момент, в който на цялото ДБМ му е много трудно заради нещата с които се бори и имаше нужда от една добра дума, благодаря Hug

# 4
  • Мнения: 572
Moon Walk  не заслужавам  благодарности, искам само да Ви помага

# 5
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Moon Walk  не заслужавам  благодарности, искам само да Ви помага

ти го правиш Hug

# 6
  • Мнения: 572
Току що разбрах че, заминавам в понеделник пак към Вяра и ще я нацелувам от вас! 
Има смисъл от това което правите!
Simple Smile

# 7
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Току що разбрах че, заминавам в понеделник пак към Вяра и ще я нацелувам от вас! 
Има смисъл от това което правите!
Simple Smile

нагушкайте се хубаво и поздрави персонала Hug

# 8
  • Мнения: 4 195
Вяра е в добри ръце там, знам, че това е най - доброто място за нея, отиди при нея спокойна и щастлива, и тя ще е такава. Преброй колко сме в Движението, умножи ни по 10 000 и толкова целувки и прати от нас.... Hug, пък се надявам някой ден да идем заедно да я нагушкаме Hug

# 9
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Ей момичета, горе главата!
Благодарение на вас една майка не се срина когато трябваше да помогне на детето си - вие й помогнахте да мине през ада и да оцелее!
няма начин да не страдате, но не се предавайте, защото ако го направигте... утре няма да има кой да помогне на някоя друга Вяра....

Прегръдки за мама и Вяра, и за тези които й помогнаха
и да продължавате - защото ако вас ви няма, нямаше да я има тази организираност и нямаше добрите хора да могат да помагат!
вие сте име и сила - аз вече знам как и чрез кого мога да помогна! Риси си знае колко я тормозя!
Но чрез вас - майки които решиха да направят тази организация - ние другите майки, дето не ни бива да се организираме - можем да го направим и да помогнем - както никога до сега.
Надявам се, че Господ ще даде сили на всички които се занимават с благотворителност и които се борят с бездушието и хорската глурпост и жестокост - да намерят сили в себе си да продължат и утре, и в други ден, и деня след него!

# 10
  • Мнения: 869
Подкрепям meyz s две ръце и ви прегръщам силно.Обичам ви много мои виртуални приятели Hug Hugи теб meyz.

Общи условия

Активация на акаунт