Пъпчици?

  • 956
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 498
Моля ви дайте съвет.По лицето на бебчо излизат много пъпчици.Най-вече по бузките.Не е претоплен.Кажете с какво мога да го мажа?

# 1
  • Мнения: 601
По-добре го заведи на лекар. От пъпка до пъпка има разлика. Може алергия от някаква храна да е. Помисли какво си яла. Ако кърмиш, де.

# 2
  • Мнения: 1 273
Пропоръчвам ти да отидеш на педиатър! Как така ще мажеш бебето си с нещо препоръчано от форума?

# 3
  • София
  • Мнения: 301
Виж, още ти е много малко бебето - възможно е да се "чисти" след раждането. Най-добре питай педиатъра с какво можеш да го мажеш... Peace

# 4
  • Мнения: 498
Пропоръчвам ти да отидеш на педиатър! Как така ще мажеш бебето си с нещо препоръчано от форума?

Аз искам съвет а това дали ще го приема е друг въпрос! Simple Smile

# 5
  • Мнения: 1 273
Пропоръчвам ти да отидеш на педиатър! Как така ще мажеш бебето си с нещо препоръчано от форума?

Аз искам съвет а това дали ще го приема е друг въпрос! Simple Smile

Аз ти давам съвет и дано го приемеш Peace А иначе на почти всяко новородено бебе се получават пъпчици. Аз лично съм го мазала с Nachtkerzen на др. Тайс.

# 6
  • Мнения: 498

Аз ти давам съвет и дано го приемеш Peace А иначе на почти всяко новородено бебе се получават пъпчици. Аз лично съм го мазала с Nachtkerzen на др. Тайс.
Мерси!Тъкмо ще сравня педиатърката какво ще каже! Peace

# 7
  • Мнения: 601
А стафилококовата инфекция не се ли изразяваше и тя в някакви дребни пъпки? Забравила съм вече. Но май бяха с бели връхчета. newsm78

# 8
  • Мнения: 498
А стафилококовата инфекция не се ли изразяваше и тя в някакви дребни пъпки? Забравила съм вече. Но май бяха с бели връхчета. newsm78
А тя какви други признаци има? Sad

# 9
  • София
  • Мнения: 301
А стафилококовата инфекция не се ли изразяваше и тя в някакви дребни пъпки? Забравила съм вече. Но май бяха с бели връхчета. newsm78
А тя какви други признаци има? Sad

дали не се запушваше и носленцето на бебчето при тази инфекция?... ooooh!

# 10
  • Мнения: 1 273
А стафилококовата инфекция не се ли изразяваше и тя в някакви дребни пъпки? Забравила съм вече. Но май бяха с бели връхчета. newsm78
А тя какви други признаци има? Sad

дали не се запушваше и носленцето на бебчето при тази инфекция?... ooooh!

Точно Peace Дано не е стафилококи, че те са много упорити... Sad

# 11
  • Мнения: 601
Ето ти от Гугъл линк от стара тема във форума. Мале, като чета дано не е стафилококи!!!

http://209.85.129.104/search?q=cache:YYL1OS6kbNsJ:archives.bg-ma … p;cd=15&gl=bg

# 12
  • Мнения: 4 784
И Калоян имаше пъпчици около 20-ия ден и се задържаха около 2 седмици. Мънички ситни с бели връхчета. Мажех ги по съвет на докторката с цинкова паста до едно време, ама те сами си изчезнаха. Това е просто чистенето на бебчо.

# 13
  • Мнения: 498
Ето ти от Гугъл линк от стара тема във форума. Мале, като чета дано не е стафилококи!!!

http://209.85.129.104/search?q=cache:YYL1OS6kbNsJ:archives.bg-ma … p;cd=15&gl=bg
Ох,дано! Защото е мн мъничък! Cry

# 14
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Най-добре,отиди на лекар  Naughty.Няма как сама да поствяш диагноза и да лекуваш.Детето е малко.Може да се чисти - както каза APV,а може да е нещо с което майките тук не са се сблъсквали

Общи условия

Активация на акаунт