Асос, Турция...

  • 4 665
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 689
някой ходил ли е там? Къде точно се намира и...Абе ако някой знае нещо да сподели. Благодаря!

# 1
  • Мнения: 272
Аз съм ходила. Интересно е, но не е за почивка, а за уикенд или по път. Плажа е на скари. Няма супер лукс. Но е приятно.

# 2
  • Мнения: 689
Аз ще ходя точно за уикенда. Разкажи повече де. Praynig

# 3
  • Мнения: 208
приятно изкарване Wink

# 4
  • Мнения: 689
Благодаря, да ти се връща.  Laughing
И все пак, някой ходил в Асос има ли?

Последна редакция: вт, 24 апр 2007, 13:50 от dida_p

# 5
  • Мнения: 272
Е какво точно да разкажа. Слизаш надолу към морето по убийствено стръмен път. Чак ти спира дъхът. Стари каменни къщи и тесни улички. Стаите в хотелите са малки. Седиш на брега на морето и хапваш супер. Аз не се къпах в морето. Има платформи с шезлонги.

# 6
  • Мнения: 689
Общо взето спокойствие и силна храна. Така ли да го разбирам? А някоя снимка нямаш ли?

# 7
  • Мнения: 689
Колко часа се пътува от България до там? С автобус ще сме.

# 8
  • Мнения: 272
Уау, ние с кола тръгнахме към 10 сутринта и бяхме там към 18 ч. С автобус си нямам идея.

# 9
  • Мнения: 272
Не, снимки нямам, защото тогава нямахме цифров апарат /преди 3 години/. Готино е, но да се бие път до там само за Асос, не бих го направила. Лесбос е точно отсреща.

# 10
  • Мнения: 689
Не, снимки нямам, защото тогава нямахме цифров апарат /преди 3 години/. Готино е, но да се бие път до там само за Асос, не бих го направила. Лесбос е точно отсреща.
Да и аз така разбрах. Ще спим в Асос, а ще ни организират екскурзийки до Троя и разни др. местенца.
Много път, бе...

# 11
  • Мнения: 11 747
dida p,коя агенция организира това пътуване и от къде ви е тръгването - кой град!Не съм чувала за такива уикенди,а на мен също ми се ходи до Троя и т.н.Дай малко повече инфо за тази работа - колко пари и коко нощувки??

# 12
  • Мнения: 689
Незнам нищо по въпроса все още, защото организацията е от работата на съпруга ми. От мен се искаше само да се съглася, но като се приберем след уикенда ще съм наясно вече с нещата. Ще имам пресни впечатления и ще споделя, ако искаш на лични.

# 13
  • Мнения: 11 747
Да,моля те кажи каквото научиш!Интересувам се от такава екскурзия,но обикновено всички тръгват от София.Та ако има от Варна или Бургас - много ми се ходи по тези места!

# 14
  • Мнения: 689
Да,моля те кажи каквото научиш!Интересувам се от такава екскурзия,но обикновено всички тръгват от София.Та ако има от Варна или Бургас - много ми се ходи по тези места!
ОК! Wink

Общи условия

Активация на акаунт