За театралните фенове

  • 983
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 263
Непременно гледайте постановката на Малък градски театър зад канала - " R & B"  или по нашенски казано "Ритъм енд Блус". Страхотна е! Ако освен театрални сте и музикални фенове, просто не пропускайте Heart Eyes

Преди време имаше такава тема за театромани, я кажете кой къде какво хубаво е гледал скоро да обменим идеи!

# 1
  • Мнения: 686
Отдавна не съм ходила на театър, но една от последните добри постановки, които гледах, беше "Охранители" - пак в "Зад Канала".
Хубава тема, жалко, че никой не е отговорил.  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 7 718
Последно гледах "Мартин, Данчо и тяхната майка" в Народния, камерна сцена. Препоръчвам го.

# 3
  • Мнения: 1 629
баси, всеки път като се спомене театър и изпадам в локализационна криза Sad

# 4
  • Мнения: 2 550
аз скоро гледах "Трамвай желание"
горещо го препоръчвам!

# 5
  • София
  • Мнения: 1 105
Уф, мнооого отдавна не съм ходила на театър, чак ме е срам, а толкова обичам. Искам да гледам "Ножица трепач". Някой да я е гледал?

# 6
  • Мнения: 431
Последно гледах "Юн Габриел Боркман" по Х. Ибсен в Народния. Много ми хареса - харесвам Ибсен, участваше Валентин Ганев, който ми е любимец.

# 7
  • Мнения: 5 713
В петък гледах " Сътресение "- моноспектакъл на Мариус Куркински. Страхотен!!! Напълни ми душата както всеки път, когато ходя на негов спектакъл.
Каня се да ходя на " Женитба " с Мария Сапунджиева и Асен Блатечки.
За Бургас става дума. Simple Smile

# 8
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 205
Мариус ще бъде след 2 седмици у наше село. ще го видя и аз този моноспектакъл Peace

# 9
  • Мнения: 836
Еее, много благодаря за инфото!
Тъкмо се чудех да пусна ли тема за театрите.

# 10
  • София
  • Мнения: 3 783
Ммм, обожавам театъра, обикнах го благодарение на една моя голяма тийнейджърска любов. Усещането да си на театър е неповторимо, кара те да се чувстваш много особено. Все пак е живо изкуство. Понеже споменахте Малък градски театър, аз главно там съм ходила, гледала съм доста от постановките и занапред смятам да ходя.

# 11
  • Мнения: 412
баси, всеки път като се спомене театър и изпадам в локализационна криза Sad
Каня Ви на "Куклен дом", драга ми   bouquet
В Армията, прекрасна постановка!

# 12
  • Мнения: 2 716
Последния спектакъл, който гледах, беше "Бай Ганьо" в младежкия. Препоръчвам го САМО на театромани. Заслужава си!

# 13
  • Мнения: 5 877
Аз съм си заплюла "Пиеса за бебето" и "Крал Лир".

# 14
  • Мнения: 1 629
баси, всеки път като се спомене театър и изпадам в локализационна криза Sad
Каня Ви на "Куклен дом", драга ми   bouquet
В Армията, прекрасна постановка!

И като се примъкна, да не кажеш, че е било от куртоазия  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт