Златен Скункс за Венета - тя взе ли го?

  • 1 722
  • 35
  •   1
Отговори
  • Мнения: 686
Някой може ли да ми каже дали Райкова взе снощи Златния скункс или животинчето си остана в сигурните ръце на "Приятно ми е, Мавриков"?  hahaha

# 1
# 2
  • Мнения: 764
Не видях дали си го взе в ръчички,ама и видях киселата физиономия.Направо я разбиха с този скункс Венетка!Чак се учудих,че в телевизията,където работи и погодиха такъв номер! hahaha hahaha hahaha

# 3
  • Мнения: 87
не го взе... ноу е зуе горката...

# 4
  • Мнения: 2 891
Не го взе, набутаха и го  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 2 821
Няма грам чувство за хумор. Можеше да се измъкне с някоя реплика, ама то акъл требе Mr. Green

# 6
  • Мнения: 2 386
А поради що са и го дали?

# 7
  • София
  • Мнения: 1 105
За това, че най-много са гласували за нея да излезе! Много е смотана милата!

# 8
  • Мнения: 2 891
А поради що са и го дали?

Заради негативния вот - многото %

# 9
  • Мнения: 2 386
Извинявам се, но за мен това е тъпо.

Вече май се чудят какво да измислят.Рейтинг му е майката...

Да не говорим,че негативния вот на Венета щеше да е много по-нисък,ако не беше изправена срещу фолк- звезда. Всеки, който е искал да подкрепи Дяситу е гласувал против Венета...Което не я прави чак такава черна овца....а прави България чалга нация. Съжалявам.


Добавям,че не защитавам Венета, а гледам реалистично на нещата.

Последна редакция: вт, 24 апр 2007, 13:08 от evanescent

# 10
  • Мнения: 3 268
Няма грам чувство за хумор. Можеше да се измъкне с някоя реплика, ама то акъл требе Mr. Green
Това й е най-големия проблем на нея.Тотална липса на чувство за хумор

# 11
Извинявам се, но за мен това е тъпо.
Не съм разбрала някой да е дал скункс на Еленка от ББ2...
Вече май се чудят какво да измислят.Рейтинг му е майката...

Да не говорим,че негативния вот на Венета щеше да е много по-нисък,ако не беше изправена срещу фолк- звезда. Всеки, който е искал да подкрепи Дяситу е гласувал против Венета...Което не я прави чак такава черна овца....а прави България чалга нация. Съжалявам.


Добавям,че не защитавам Венета, а гледам реалистично на нещата.
На Елена от ББ2 и дадоха Скункс, спомням си много добре, пак заради многото %. А що са касае до Венета, тя наистина няма чувство за хумор. Много надмено се държа снощи.

# 12
  • Мнения: 2 386
Не знаех за Елена. Ок.
Но това не променя мнението ми. Може и да не е цвете, но...


Няма чувство за хумор...и това е причината за такъв вот?! Да,бе,да.
Ми тя и Десито няма особено високо IQ, но никой не я изгони заради това и качество...Аме сеир и гюбек му е цаката явно.

# 13
  • София
  • Мнения: 12 095
Извинявам се, но за мен това е тъпо.
Не съм разбрала някой да е дал скункс на Еленка от ББ2...
Вече май се чудят какво да измислят.Рейтинг му е майката...

Да не говорим,че негативния вот на Венета щеше да е много по-нисък,ако не беше изправена срещу фолк- звезда. Всеки, който е искал да подкрепи Дяситу е гласувал против Венета...Което не я прави чак такава черна овца....а прави България чалга нация. Съжалявам.


Добавям,че не защитавам Венета, а гледам реалистично на нещата.

На Елена също и дадоха скункс. А за чалгата- аз не понасям чалга и това е една от причините да не харесвам и Венета- тя е еманация на чалгата сред водещите, а и в предаванията и най- често кани чалги. Предлагам да спрем да се самобичуваме като се самообявяваме за чалга нация и най- черни във всяка ситуация. Всеки поживял в друга държава може да признае, че масата никъде не е от интелектуалци.

# 14
  • Мнения: 2 386
Ти го каза. Положението е 'хвани единия -удари другия'.
Все ми е едно всъщност.
Благодаря за инфото.

Общи условия

Активация на акаунт