Не мога да спра да мисля за това

  • 3 665
  • 25
  •   1
Отговори
  • София, България
  • Мнения: 5 571
Здравейте,
отдавна мислех да пиша, за да потърся съвет от вас и моля ви да не ми се смеете Embarassed
Ама се изказах..
Та така. Вече от 2-3 месеца се разделих със сериозния ми приятел - като казвам сериозен имам предвид че можеше да стигне и до сватба. Трябва да призная, че дори и технически аз да го зарязях за първи път в живота си усещам хипер гадното чувство на зарязана. Нали ги знаете тези мъже, които не ти казват в очите че им пречиш, но в крайно сметка ти си принудена да скъсаш заради поведението им.
Не искам да се събирам с този човек не е в това проблема... просто не мога да се оттърва от мисълта, че може би ми е изневерявал и накрая е предпочел другата....
Ситацията беше такава - ние работихме , а и още работим заедно. Той искаше да е постоянно с мен. Прекарвахме събота и неделя заедно, понякога и 1-2 вечери от седмицата. Но пак повтарям не съм го насилвала.Изведнъж осъзнах че се виждаме почти само на работа, а през уикенда докато се натутка да дойде в апартамента ми или да отидем някъде то става неделя следобяд. Сексът също беше намален бих казала драстично - 1 път седмично ooooh!
Казвах му няколко пъти че така не става. И той накрая ми заяви, че имал нужда от това да върши и свои си неща в свободното си време. С две думи - еми нали по цял ден сме заедно на работа. Е да ама там само присъстваме, няма близост няма нищо... smile3518 Казах му че ако е така ще трябва да се разделим, а той направо имам чувството че се зарадва.Накрая той изтърси нещо в стил че явно не можел да ми даде това което искам ... дрън дрън.Много хора са ми казвали че мъж не оставял жена, ако си няма друга. Вие как смятате?
Иначе запазих пълно спокойствие и в момента сме в чудесни взаимоотношения. Ако има приятелка явно я крие newsm78 незнам но моля ви кажете си мнението.

# 1
  • София
  • Мнения: 7 097
Много хора са ми казвали че мъж не оставял жена, ако си няма друга. Вие как смятате?
Ако има приятелка явно я крие newsm78 незнам но моля ви кажете си мнението.

Честно казано, за пръв път го чувам това и не съм съгласна... Naughty Освен това, ти си била инициатора за раздялата, не той...

# 2
  • София, България
  • Мнения: 5 571
[Честно казано, за пръв път го чувам това и не съм съгласна... Naughty Освен това, ти си била инициатора за раздялата, не той...
[/quote]
Точно това бях писала - раздялата си беше изпросена от него. Аз само финализирах така да се каже Sad
Не ти ли се е случвало да усещаш че някой иска да се оттърве от теб ама да не ти го казва? Ако не - завиждам ти благородно Hug Аз лично съм постъпвала така и затова ми стана бързо ясно

# 3
  • Мнения: 8 999
Била съм в твоето положение, но от другата страна - молех се мислено да не му издържат нервите и да си вземе шапката. Когато това се случи, ми поникнаха крилааааа! Може и да няма друга жена, просто да му е писнало, да са поувехнали чувствата, да му е нужна почивка. Сигурно ти е много гадно, разбирам те напълно, защото пък ми се е случвало и аз да "скъсам" така, уж по мое желание, с една голяма любов. Неприятно е, че работите заедно - сигурно се терзаеш ежедневно, но да те успокоя - минава! Единственото правилно лечение за мен при такава ситуация е било да се срещам с много хора и да го ударя на велик купон. Скачай в джаза и търси друго гадже! Успех /и не се кахъри много - щом се е случило това, значи не е бил за теб!/.

# 4
  • София
  • Мнения: 5 915
Разбирам какво имаш предвид, и аз преди няколко години имах подобно усещане. Излизахме с един човек, отначало все ме търсеше, искаше да сме заедно почти през цялото свободно време. От един момент нататък (подозирам каква беше причината, но не ми се обяснява сега, да кажем - различни очаквания за отношенията ни) - отдръпване, невдигане на телефон, апатично отношение и все е зает... Накрая постигна своето, престанах да го търся...
Възможно е да е настъпила някаква промяна в чувствата на твоя приятел, но дали тя е била предизвикана от друга жена, или просто той е размислил какво иска от живота - не мога да ти кажа... Гледай напред и не се тормози, както ти е казала baibibi -

Цитат
Скачай в джаза и търси друго гадже! Успех /и не се кахъри много - щом се е случило това, значи не е бил за теб!
Peace

# 5
  • София, България
  • Мнения: 5 571
Направо незнам... може би искам да разбера че ми е изневерявал за да го намразя.
Все пак си мисля, че за да мине през толкова усложнения, които предизвика нашата раздяла. Дори ако бях гадна можеше да си загуби работата. Смятам , че мъжете не предприемат такива драстични мерки ако нещо не е много на зор. newsm78
Знам че звучи гадно, но се чудя  дали не е заради рязкото му повишение на заплатата. Може да иска да се фука на разни мацки, а пред мен не става защото съм като заплата над него.... не се хваля.. Embarassed просто се чудя newsm78

# 6
  • Мнения: 14 471
може и да усложняваш нещата - на мен ми се струва че просто това да си гадже или съпруг на човек с който си по цял ден е трудно. малко хора издържат на това и всъщност малко са хората които са, как да кажа, създадени за нещо подобно. мисля че просто се е уморил от това да сте нон стоп заедно. това е Peace

# 7
  • Мнения: 125
Идея си нямам.Ако можеш го забрави.Не е нужно да има друга?А от колко време сте заедно??

# 8
  • София
  • Мнения: 18 679
Изобщо не разбирам каво всъщност те интересува, след като вече не сте заедно. А това със заплатите дори няма да го коментирам Shocked
Ти всъщност май не си съвсем наясно какво искаш, макара че твърдиш друго...

# 9
  • София
  • Мнения: 7 097
Колкото и да го мислиш и премисляш, няма да разбереш истинската причина или дори да я нацелиш, няма да знаеш, че е тя. Ние също можем само да гадаем. Понякога в живота става така - разминаваме се с хората...После ни е гадно, страдаме...Съкрати го този период, обърни си внимание, защото и мъжете ни го обръщат, когато излъчваме увереност и щастие и ще видиш как ще срещнеш друг и ще се връщаш с насмешка към сегашното си състояние... Wink

# 10
  • София
  • Мнения: 2 271
Странно - не се чувстваш гадно от факта, че не сте заедно и не ти пука за него, но ти пука, дали ти е изневерявал.... Няма много смисъл, според мен  Thinking

# 11
  • Мнения: 4 965
Странно - не се чувстваш гадно от факта, че не сте заедно и не ти пука за него, но ти пука, дали ти е изневерявал.... Няма много смисъл, според мен  Thinking

И аз това си мисля и се чудя защо се вкарваш в разни филми.
Хем така, хем иначе...

# 12
  • Мнения: 647
Защо продължаваш да се измъчваш?
Да.Изневерявал ти ! Това успокоява ли те ? Едва ли.
Гледай напред и само напред ! newsm10

# 13
  • Мнения: 14
Здравей,според мен си постъпила правилно и това е най-важното!Опитай се да продължиш напред и да не се терзаеш с повече въпроси-всяко зло за добро.

# 14
  • Мнения: 6 167
сигурна ли си, че си на 27 години? newsm78 #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт