Отговори
  • Мнения: 1 251
От една-две седмици не мога да си утоля жаждата-по принцип пия страшно много вода-1,5-2 литра, а може и повече. Отделно млека, фрешове и разни сокове. Но устата ми е непрекъснато суха. В момента пия Магнерот, витамините временно съм ги спряла. Чудя се, да не би това да е показател, че нещо в организма ми не е много наред и съответно на бебето да не му е добре. Ако някой е имал подобни усещания или знае на какво може да се дължи, ще съм благодарна за отговорите.
Не знам дали за притеснявам докторката ми за това-да не ми се изсмее за тази щуротия. Confused

# 1
  • Мнения: 497
Прочети да не е някакво странично действие на хапчетата. Другото , което мисля е че трябва да се посъветваш с доки да ти види кръвната захар, ако е висока, също съхнат устата. Най-добре попитай лекаря си Peace

# 2
  • Мнения: 5 362
Не ми се е случвало, но "дали да притеснявам докторката ми за това-да не ми се изсмее за тази щуротия"-да,притесни я.За всяко нещо,за което имаш съмнение я притеснявай,нали за това ти е докторка.

# 3
  • В сърцето на ММ
  • Мнения: 932
И аз бях така,но сега пък почти не ми се пие.Ще следя темата. Wink

# 4
  • София
  • Мнения: 7 242
Настоявай да ти проверят кръвната захар. В коя г.с. си? Към края на бременността има риск от развитие на гастационен диабет, който ако се хване и следи, не е опасен.

# 5
  • Мнения: 1 672
и при мен е така не се притеснявай.И аз постоянно съм жадна, толкова течности никога не съм пила както сега,но това било нормално  Praynig

# 6
  • Мнения: 1 251
Настоявай да ти проверят кръвната захар. В коя г.с. си? Към края на бременността има риск от развитие на гастационен диабет, който ако се хване и следи, не е опасен.

28 г.с. съм.

# 7
  • Мнения: 640
КРЪВНАТА ЗАХАР!!!моята бе станала 7,2 по едно време и така ми съхнеше устата

# 8
  • София
  • Мнения: 17 591
Може да е захар. Може да е високо кръвно P. Може да е повишен пулс. Или друг дисбаланс - нещо, свързано със солите. При всяко положение се консултирай с лекар.

# 9
  • София
  • Мнения: 4 585
Прочети да не е някакво странично действие на хапчетата. Другото , което мисля е че трябва да се посъветваш с доки да ти види кръвната захар, ако е висока, също съхнат устата. Най-добре попитай лекаря си Peace

 Peace

# 10
  • Мнения: 8 242
И на мен ми е така от няколко дни, без да съм бременна.. Май ще си пусна една кръвна захар - и аз знам, че при повишаване на кръвната захар тъй става  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт