3D ехограф в Пловдив?

  • 1 206
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 689
Мили мами не знам дали е имало такова питане, но просто на търсачката не можах да намеря нищо.
Искам да питам къде в Пловдив има такъв ехограф и колко парички струва прегледа?
Благодаря предварително на всички ви!

# 1
  • Plovdiv
  • Мнения: 612
Мисля, че в Пловдив такова животно все още няма

# 2
  • Мнения: 689
Цитат на: Mariely
Мисля, че в Пловдив такова животно все още няма

Много жалко, мерси мила!

# 3
  • Мнения: 87
И аз също мисля,4е няма поне по поликлиниките.
А би трябвало Twisted Evil
Може да пробваш при някоои 4астен кабинет...

# 4
  • Мнения: 2 596
Има, има, някъде до х-л Лайпциг. Аз лично не съм ходила, но съм чувала от други майчета, с които бяхме заедно бременни и те казваха, че струва 20 лв.

# 5
  • Мнения: 1 031
Извинявай Биси би ли могла да разпиташ къде по точно до х-л Лайпциг?

Благодаря предварително!!

# 6
  • Мнения: 2 596
Цитат на: tonesa
Извинявай Биси би ли могла да разпиташ къде по точно до х-л Лайпциг?

Благодаря предварително!!


Ок, ще се опитам, но може да се забавя да намеря мамите. Имай търпение.

# 7
  • Мнения: 689
Bisi и аз чакам с нетърпение инфо за този ехограф Wink

# 8
  • Мнения: 959
Няма мами в Пловдив такова чудо.Това до Лайпциг е един от най-новите ехографи в града с доплер,но не и 3D.Може и да бъркам,но ми се върти че е кабинета на д-р Делев.

# 9
  • Мнения: 2 596
Цитат на: ббб
Няма мами в Пловдив такова чудо.Това до Лайпциг е един от най-новите ехографи в града с доплер,но не и 3D.Може и да бъркам,но ми се върти че е кабинета на д-р Делев.


  smihesorry , питах, но наистина няма, този, за който говорех наистина е най-новия в Пловдив, но не е 3D. Съжалявам, че ви подведох, но тогава така ми бяха казали, че е такъв. Явно им се е искало, но фалшива тревога.   newsm77

# 10
  • Plovdiv
  • Мнения: 612
Ами аз като ви казах, че такова животно немаааа

Момичета в събота е поредната ни среща в градската градина в 11 часа, на мястото където преди години свиреше оркестър, елате да се запознаем. Много е приятно, и както каза един татко последния път - "Чудя ви се как пет жени приказвате едновременно, и пак се разбирате и си отговаряте адекватно"

Общи условия

Активация на акаунт