Дунапренов матрак по поръчка?

  • 1 039
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 159
Здравейте,
Спя на разгъваем диван с пружини и отгоре дунапренов матрак (силно казано защото е 10см дебел). Обаче целия се е изпокъсал и имам чувството, че спя направо на пружините Close
Никъде не мога да намеря такъв дунапренов матрак с калъф, помогнете ми, че вече спя върху едни възглавници ooooh!

Последна редакция: вт, 24 апр 2007, 21:36 от barabana

# 1
  • Мнения: 177
Имам идея, ходихме с мъжа ми наскоро в складовете на матраци ТЕД.
Имаха голям избор дадоха ни каталог, продават и на дребно на складови цени.Склада се намира в Слатина.
за по-сигурно виж
www.ted.bg

# 2
  • Мнения: 2 159
melinda7мерси много Hug, вече се бях отчаяла, че ще спя на възглавници Mr. Green

# 3
Виж и в магазините на Happy Dreams, те са производител и работят предимно по поръчка, като не взимат оскъпяване за матрак с нестандартни размери-за разлика от повечето други. Когато поръчвах аз, срока за изпълнение беше 10 работни дни, предполагам, че и сега е така, защото не беше отдавна. Те предлагат нещо което наричат шалте, но го имат в различни дебелини и ми се струва, че е точно каквото ти трябва, за да разкараш гадната възглавница Laughing. Магазините, които аз знам са в Студентски град до картинг писта Дунев и на бул. Стамболийски, до МОЛ-а, мисля, че имат и други, но не знам адресите- виж в интернет на: www.happydreams-bg.com

# 4
  • Мнения: 2 159
Seva 725 мерси много Hug

Общи условия

Активация на акаунт