Завеяни ли сте?

  • 1 980
  • 43
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 711
 Търся от половин час една ножица и с потрес установих, че през цялото време е била пред очите ми Shocked Много забравям, ненормално много...Чак взех да се притеснявам, че нещо не ми е наред. Забравям неща, които са ми казали и изпадам в тъпи ситуации като питам повторно ooooh! Понякога и разни неща крия от самата себе си Tired Щото съм много прибрана и така хубаво ги прибирам, че нямат намиране...Кажете, че и вие забравяте разни неща Rolling Eyes

Последна редакция: ср, 25 апр 2007, 08:08 от Kasidy

# 1
Изключително много съм завеяна.

# 2
  • Мнения: 686
И аз забравям много просто изключвам.Нещо което крия от детето(опасни предмети),обикновено го крия и от себе си.Чак ми се е доплаквало като не мога да намеря нещо,търся,търся,търся а то е пред очите ми или аз съм го прибрала на място където,няма да го забравя

# 3
  • Мнения: 793
Много съм завеяна smile3511, най-мразим да отида в другата стая и да не знам за какво съм там smile3515 редовно си търся я ключовете, я телефона, щот не помня къде съм ги сложила  smile3516

# 4
  • Мнения: 15 619
Търся от половин час една ножица и с потрес установих, че през цялото време е била пред очите ми Shocked Много забравям, ненормално много...Чак взех да се притеснявам, че нещо не ми е наред. Забравям неща, които са ми казали и изпадам в тъпи ситуации като питам повторно ooooh! Понякога и разни неща крия от самата себе си Tired Щото съм много прибрана и така хубаво ги прибирам, че нямат намиране...Кажете, че и вие забравяте разни неща Rolling Eyes
Дай да си открием клуб. Mr. Green

# 5
  • Мнения: 4 711
Точно това си помислих ако щеш вярвай Simple Smile " Он-лайн помощ за намиране и припомняне " Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 1 418
Кас-гинко прим. Wink
Завеяна съм не,ами отвеяна направо.

# 7
  • Мнения: 173
След дълго търсене намерих омекотителя за пране в хладилника "Дълбоко замразен"! Само аз може да съм го сложила там, а спомен никакъв.

Влязох да се къпя и установих, че си виждам чудесно пръстите на краката и се оказа че се къпя с очила.

Правя си корн-флейки сутрин вместо със захар със сол.

Или докато си правя фрапе вдигам миксера преди да го изключа.

Това са само най-скорошните, имам тонове от тях, но започнах да им свиквам и не обръщам много внимание.

Дано като бебето се роди да не го забравям него, че започвам да се притеснявам за безопасността му горкото.

# 8
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 799
Много. Завеяна и забравена. Неприлично много даже. Гинко не пия, а може би трябва, защото откровено почва да ми пречи това забравяне.

# 9
  • Мнения: 4 711
Тути , кво Гинко бре жена Shocked Само на 29 съм Rolling Eyes
 Аз редовно на кафе си изсипвам захарта вместо в чашата в пепелника ooooh!

# 10
  • Мнения: 861
Веднъж се пробвах да си изтрия грима с лосион за тяло  Rolling Eyes

# 11
  • мъничко градче
  • Мнения: 213
Записвам се , вчера отива да прибера една кърпа в шкафа и се осещам че съм отворила коша за боклук и я хвърлям в коша, а току що търсих един документ които ми се смее отпред.

# 12
  • Мнения: 183
малиии аз си мислех ,че съм само аз така newsm78направо страшно,наскоро даже си бях забравила адреса на ,който живея от почти 3 год. Rolling Eyes,а да не говорим ,че ми се случва и за имената на децата да се замислям Embarassedпонякога,ужас ,трябва нещо да се направи ама не знам какво newsm78мисля си че е от преумора....

# 13
  • Мнения: 750
И аз да се запиша в клуба на ,,завеяните,, Mr. Green
Толкова много забравям...ужас!Някох ден името си ще забравя!Това с ,,загубените предмети,,които всъщност са под нноса ми...даже не го броя!
Но последният път когато забравих ми идваше да се smile3538 BangheadТо бива моето,бива...ама 4ак да забравя да си нахраня детето... Rolling Eyes!
Имам беб4е  на 2 месеца.И всяка сутин хапва млекце по разли4но време...кога 5 кога 6 кога 7 4аса,абе когато се събуди!Та от там и след това на 3 4аса хранене!
Да ама онзи ден.....бе пла4е беб4е,аз ,,Няма мамо,няма мамо...друс,друс...бля-бля'' и детенце заспа!Да ама newsm78...беше 8 ве4ерта а се сещам 4е всъщност в 7 трябваше да я нахраня! Sick
Ще лудна ве4е! #Crazy
      P.S.-бившият ми съпруг веднъж ме беше забравил Mr. Green!Спираме с колата до един магазин да си вземем цигари...тръгваме,ама аз се сещам 4е искам си купя и нещо следко..Връщам се в магазина.Излизам Shocked!Няма го мъжо!Тука мъж...там мъж...няма!Бре викам си...ко стана тука Sick!
Връща се милия след половин 4ас....вдига рамене,,Ми...забравих те!'' rotfImao rotfImao
А аз половин 4ас тропам на едно място...и се 4удя!
    (тогава още не бяхме мобилни за да му звънна)

# 14
  • Мнения: 4 806
случва ми се, напоследък особено често

още не съм решила дали да се притеснявам

Общи условия

Активация на акаунт