мъжки костюм в София-от къде

  • 930
  • 4
  •   1
Отговори
  • Шумен
  • Мнения: 403
Здравейте момичета.
През почивните дни ще ходим до София с годеника.Идеята ми е от там да му изберем костюм за сватбата, но да не е скъп  ooooh!. Той доста добре познава София и ще се разходим.Можете ли да ми кажете къде има,по кои булеварди такива магазини - че не обича да обикаля,ами трябва от първият магазин да се купи това което се търси.Лек и спорен ден   bouquet

# 1
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Здравей,

Зависи каква сума сте определили за костюма.

Ако нямате ограничения в парите, тогава е най-лесно.

Бързо ще намерите това, което търсите.

Но ако сте си определили някаква сума, която не е голяма, мога да ти препоръчам да отидете до Бизнес Парк - ж.к. Младост.

Там има магазин на "Агресия", в който се предлагат намалени костюми от минали колекции.

Цените са повече от прилични, примерно костюм, риза и вратовръзка ще напазарувате за 150 - 200 лева.

Успех!

# 2
  • Шумен
  • Мнения: 403
не можем да си позволим скъп костюм.З Embarassedа него сме отделили към 300 лева/костюм,риза,обувки/.Ще бъде повече от добре ако костюма и ризата+вратовръзката са към 200 лева.Мерси за инормацията

# 3
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Като видях заглавието и аз за Агресия се сетих,има много хубави неща,скоро бях там,дано и размери да има,че те повечето са единични бройки,но продавачките са любезни и веднага ще ви намерят нещо.Успех и да каже после

# 4
  • Мнения: 86
Здравей здравей, надявам се да не е късно за моя съвет, но подкрепям момичетата за Агресия. Също така Andrew's Fashion отвориха много свои магазини, магазини Нико са много популярни, а също така можеш спокойно да се разходите и по ул."Пиротска"............Успех в покупките!!!

Общи условия

Активация на акаунт